Skocz do zawartości
kaseton

siedzenie na błotnik c 330 wymiary

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaseton    2

witam. ma może ktoś takie siedzenie jak na zdjęciu? chodzi mi o wymiary tego siedzenia bo musze takie zrobić.

179347739_3_1000x700_ursus-c-328-c-325-s

Karol445    33

Naprawdę chcesz na błotniku ludzi przewozić?? jeszcze powiedz że dziecko?? Ja bym ci radził zastanowic sie nad tym pomysłem i to ze dwa razy bo niedaleko ode mnie właśnie niedawno jeden spadł z błotnika prosto pod koła i juz nie było czego ratować.

Wiadomość z agroFakt.pl

W ciapku miejsca dla jednej osoby jest mało, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D

Takie siedzenie będzie z pewnością bezpieczniejsze niż siadanie na błotniku, jednak pamiętaj że nie jest to ani bezpieczne ani dozwolone ;)

Sam kiedyś zrobiłem siedzenie pasażera coś w design Zetora składane... No ale co z tego skoro zmieścić się na nim mogło tylko dziecko ;p

Rozumiem że masz kabinę więc najprościej dobrać odpowiednie wymiary samemu, bo bez kabiny to bym nie ryzykował w przewożenie osób ze względów bezpieczeństwa ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Podol000
      Panowie, jakiej długości i grubości siłownik muszę zastosować, aby przerobić tura z linki na siłownik?
    • Przez kiro67
      Witam, zastanawiam się nad zamontowaniem w swoim ttaktorze-Ursus c328 wspomagania elektrycznego. Widziałem na Youtube filmiki z takimi modyfikacjami w c330, gdzie ludzie wstawiali do ciągników wspomaganie elektryczne z scenica II. W związku z tym mam kilka pytań:
      -Czy w c328 również będzie można takie coś zamontować?
      -Czy będzie trzeba przyciąć zbironik paliwa? A może też coś innego?
      -Czy będzie z tym dużo zabawy? Czy komuś z Was udało się tego dokonać właśnie w c328?
      -Od jakiego samochodu najlepiej wykorzystać wspomaganie-scenic II czy może jakieś inne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady.
      Pozdrawiam serdecznie!
    • Przez Damian71311
      Moja mała modyfikacja  

• Przez Chochlik
      Witam, posiadam C-330, jakiś czas temu pękło mi łaczenie skrzyni z silnkiem więc kupiłem skrzynie od c-328 ale ona nie posiada wyjścia na licznik obrotów. Posytanowiłem że przewierce się przez skrzynię i wyprowadzę linkę ale okazało się że jest ona za krótka, może ktoś wie od czego mogę dopasować inną linkę albo podpowiedzieć inne rozwiązanie.
    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewne pytanie. Chcę w swoim ursusie c330 założyć rozdzielacz do tura. Chodzi mi o coś takiego: http://www.agro-tur.com/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0489-1024x681.jpg

Chciałbym aby to było na zasadzie że dźwignie sterujące turem były usytuowane w pozycji "do góry" a wejścia do węży były pod spodem, ponieważ bym sobie puścił te węże takim okienkiem które mam w kabinie i by było wszystko ładnie. Rozdzielacz miałby być zamontowany po prawej stronie kierownicy.
      I zupełnie z innej beczki pytanie. Czy na takim rozdzielaczu jakbym założył to tur będzie lepiej podnosił niż na tym co jest pod siedzeniem?
      Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję