agrowiktor

Miniładowarka Bobcat

Polecane posty

agrowiktor    35

Witam wszystkich ! Moje pytanie brzmi czy mini ładowarką Bobcat 453 uda się załadować obornik prosto na rozrzutnik Metal Fach N 274

Z góry dziękuję Pozdrawiam

Edytowano przez agrowiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Ja mam troche innego bobcata bo 543, ale bez problemu ładuje obornik na tandema 6 t warfamy. Dodam ze rozrzutnik ma zakładki ok 25cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj