ROBERTINHO

Bób na świeży zbiór- rozstaw międzyrzędzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sokolam    5

na broniszach poszło 80% po 6 zł reszta po 5 bo było juz full...

 

zobaczymy jutro. jeszcze zostanie 1 zryw jakies 500 kg i koniec sezonu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Co zastosowaliście na strąkowca? U mnie poszedł dwa razy Mospilan i dziś jadę po raz trzeci bo nie jestem zadowolony z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Bób już obrywany a wy pryskacie na strąkowca?,  na co ,po co i dlaczego, jest czas na pryskanie od tego , teraz już nic nie pomoże a tylko dawka chemii nie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob2    1

Witam mam pytanie małe od czego to zależy ze jedne strąki mają łuskwinę miękką a drugie twardą że nawet w maszynkę nie chcą wchodzić czy to była wina ze za mało wody miały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

Tomek42 jak to po co? U mnie do rwania jeszcze dobre dwa tygodnie a cześć dopiero okwita. To kiedy niby pryskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Tomek42 jak to po co? U mnie do rwania jeszcze dobre dwa tygodnie a cześć dopiero okwita. To kiedy niby pryskać?

 

No jak okwita to jeszcze jeszcze , ale jak już strąk jest to możesz pryskać nawet 10-cio krotną dawką i nic nie zrobi , robak już w środku jest i za późno do tego jeszcze okres karencji też trzeba brać pod uwagę.

 

Teraz widzę że ktoś napisał ,że na Zjazdowej skoczył na 10zł , czyżby pierwsza fala przeszła i cena troszkę podskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Kiedy według was będzie najniźsza cena( wysyp bobu u wszystkich), a kiedy od tego dna odbije( mało bobu do rwania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

W niedziele było kilkadziesiąt aut z bobem , a wczoraj kto tylko wjechał to zaraz był rozerwany . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17

Ceny można obstawiać ale to wróżenie z fusów zwłaszcza w tym roku bardzo szybko poleciał w dół mimo zimnej wiosny. Ja jestem w połowie sadzonki, następny jeszcze z tydzień i do rwania. A jak ceny we Wrocławiu dziś? Bo sprzedaje na markety i nie mogę się nigdzie dowiedzieć jak jest na giełdzie. Na stronie piszą 8zl ale ile w tym prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borczok    7

Hmmm tak się zastanawiam ze wy macie sadzonki dopiero a ja z gruntu w niedziele zaczynam (bez przykrywania agro) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17

Posadzilem sadzonke na 3 klasie i to był błąd bo spokojnie powoli rośnie. Gdybym posadzil na piasku to już byłaby sprzedana. Z ziarna bez przykrycia to jeszcze ze dwa tygodnie, wtedy gdy będzie dużo i tanio. Jak znacie jakie ceny są na rynkach to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borczok    7

Ja sadzilem Figaro 8 marca. Krzak pRawie pod szyje. Strąka tez jest dużo. Następny mam bachus ale on za jakieś 2 tyg. Co do ceny to nic Kolego nie wiadomów .u mnie co niektórzy poodpadali z bobem bo brak zysku . Nie wiem jak w innych rejonach. Późnego może być doj*b.... bo w zeszłym roku była cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj