News
kubeix

Problem z ręcznym w ładowarce Weidemann

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubeix    0

Witam,

Posiadam od niedawna ładowarkę weidemann 3006 i niestety nie trzyma w niej hamulec ręczny(po zatrzymaniu ładowarki na progu,wyłączeniu biegu i zaciągnięciu ręcznego ładowarka sobie jedzie) , i teraz moje pytanie jak można by to naprawić ?

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowano przez kubeix

kubeix    0

Tak, jest hamulec bębnowy na wale napędowym.

Edytowano przez kubeix

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid-Zetor    1

Aaa i już problem wyjaśniony.

1.Sprawdz ile masz płynu w zbiorniczku

2.Sprawdz czy nie masz wycieków

3.Ściągnij koło ,zdemontuj bęben i sprawdz na stan szczęk możliwie że są wydarte jeśli tak to musisz je wymienić.

4.Możliwie że układ jest zapowietrzony ale na razie bym sprawdził te 3 rzeczy. -_-

kubeix    0

Ale ten bęben nie jest przy kole tylko na wale napędowym ;)

A jak już mówisz to płyn w zbiorniczku mam , wycieków nie ma więc chyba pozostaje mi rozkręcenie tego bębna i sprawdzenie stanu szczęk skoro tak mówisz :)

W każdym bądź razie dzięki za poświęcony czas :)

Dawid-Zetor    1

Jak byś mógł to cyknij mi zdjęcie tego bębna  ;)

Nie ma sprawy jestem zawsze do usług :D

Edytowano przez Dawid-Zetor

kubeix    0

Po rozebraniu bębna hamulcowego okazało się że są zdarte szczęki a przy okazji uszkodzony jest cylinderek hamulcowy , ale problem w tym że taki nowy cylinderek kosztuje 250 euro ! I moje pytanie czy może ktoś wie czy może pasuje również tam cylinderek hamulcowy tańszy np. od jakiegoś ciągnika czy czegokolwiek ?

Z góry dzięki za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam 
      Jak w temacie, ładowarka nie jedziemy szybko
      Przed remontem silnika jeździła szybko ale po remoncie silnik miał bardzo ciężko odpalic ( wina była źle ustawiony zapłon i słaby akumulator) 
      Szukaliśmy przyczyny i pewien mechanik poradził żeby dolać do oleju hydrauliki i jezdnych napędów( bo to jeden olej) dolać ropy.
      Od tego czasu ładowarka dużo wolniej jeździ i trzeba gazowac...
      Nie wiem czy to możliwe że jakieś tam w pompie tryby się ukrecily i przez to może..? Bo kiedyś odkrecilem pompę od silnika i od razu silnik odpalił, i zgasilem, podpiolem pompę i pale A w pompie słychać rupotanie...
      Może wtedy coś się stało?
      miał ktoś coś podobnego z jazda? 
      Proszę o jakieś wskazówki, porady 
      Z góry dziękuję 😊
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 

• Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez kr7ys
      Witam, posiadam ładowarkę Clark michigane prawdopodobnie model 75a. Czy ktoś posiada taki sprzęt potrzebna mi pomoc przy elektryce. 
    • Przez wpz
      Witam.Mam dylemat jaki olej zalać do hydrauliki.Na naszą strefę klimatyczną(do 38st.celc) instrukcja zaleca olej hv 32,wszyscy kupują hv 46 który jest przeznaczony kiedy temperatura przekracza 38st.celc.Moja ładowarka jest z Francji i podejrzewam że mam hv46 bo rano musi popracować dłuższą chwilę by hydraulika nie zdusiła silnika.I tu moje pytanie do posiadaczy ładowarek jcb stosujecie się do instrukcji czy lejecie hv 46.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.