Skocz do zawartości
News

Polecane posty

kruczek14    2

Witam mam problem poniewaz kupilem rozrzutnik francuski z hydraulicznym posówem i chcialbym zmienic zębatki od posowu podlogi, niby wszystko jest dobrze ale nie chce narazac sie na pozniejsze prostowanie poprzeczek i mam problem ze zdjeciem przekladni hydraulicznej z oski co naperdza zebatki, podwadzqlem łapką ale nie chce to nawet drgnac i moje pytanie czy ktos robic cos podobnego i wie jak to zrobic czy moze ma pomysl, dodatkowo zalaczam zdjecie przekladni

post-23150-0-22823100-1450368691_thumb.jpeg

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    797

pewnie można je wykorzystać. Możliwe że docelowo w tym miejscu przykręca się silnik hydrauliczny gdy przekładnia ma inne zastosowanie.

Zrób ściągacz, przykręć o spróbuj.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

kruczek14    2

Tak te dziury sa gwintowane, nawet nie wpadlem na pomysl z tym sciagaczem
W tym przypadku to jedynie grzanie jak bym rozebral przekladnie bo raz ze obudowa moze peknac a dwa ze uszczelniacz sie spier...

seweryn20    797

Uszczelniacz pal licho niedrogi ale obudowę można zniszczyć.  Ściągacz trzeba by robić poza kawałkiem sztaby i trzema śrubami niewielka strata.

pawlo36    5

Tylko powiedz jeszcze konkretnie po co chcesz wymieniać tam tryby i dlaczego miałbyś się narażać na prostowanie łapek?

kruczek14    2

No zebatki co ciagna tasme nie sa w idealnym stanie i wole je wymienic teraz zima niz powiedzmy na wiosne by mi lancuch przeskoczyl i bym mial przestoj, wole dmuchac na zimne
@seweryn jak poza kawalkiem sztaby ? Nie łapie, no kawalek jakiegos grubego plaskownika wlasnie jakas sztabka wywiercic 3 dziury przykrecic na te gwinty a na srodu oski ta 3 dziura nagwintowana i tam sruba i kręcimy
Bo innej mozliwosci nie ma chyba zeby zdjac ta skrzynie ona musi zejsc z tej oski chyba nie ?
Kazda uwaga jest dobra

pawlo36    5

Ahaaaaaa o te koła Ci chodzi bo już myślałem że te ze skrzyni dlatego mnie to zdziwiło.
Sprzynia schodzi z wałka, sam to przerabiałem kilka dni temu bo miałem ukręcony cały ten wałek. Zrób ten ściągacz sobie, to nie żadna filozofia, u mnie zeszło bez problemu bez niczego, wystarczyło po pukać

seweryn20    797

Chodziło mi właśnie o sztabe w której zrobisz trzy dziury. Gwintować nie musisz wystarczy dwie śruby po bokach dać dłuższe żeby nakrętka weszła między sztabę ściągacza a oś przekładni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez kiernoz
      witam. chciał bym się dowiedzieć jakie jest minimalne zapotrzebowanie mocy rozrzutnika jeantil evr 10-6 ktoś może użytkuje taką maszynę i mógł by coś o niej więcej powiedzieć czy warto kupić używany i na co zwracać uwagę podczas oglądania . z góry dziękuje 
    • Przez ursus914mirokk
      Witam chce kupić rozrzutnik obornika SIPMA RO 800 Zefir lub PRONAR NV161/2  czy ktoś posiada taki rozrzutnik jaki podałem lub ma tej firmy?? jake sa wady i zalety ? na co zwrucic uwage 
    • Przez gortad
      Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?
    • Przez john1
      Witam chciałbym sie dowiedzic czy mozna złozyc z dwóch pomp w jedno.bo mam pompe orginalno i jedna sekcjia od wspomagania jest dobra a drugo pompe mam ktora jest dobra od podnosnika i obie są z tej samej firmy

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.