Skocz do zawartości
sienoRulos

Sprzedam sianokiszonkę i siano

Polecane posty

sienoRulos    0

Drodzy forumowicze,

Mam na sprzedaż sianokiszonkę i siano z lipcowych zbiorów.

Siano - bele 120, ok 200 kg

sianokiszonka - bele 135, od 700 kg w górę.

Organizuję dowóz na wskazane miejsce. 

Sprzedaję głównie w ilościach całopojazdowych

siano - 38-44 sztuki (w zależności od auta)

sianokiszonka - 32-34 sztuki

Zapraszam do kontaktu.

Edytowano przez sienoRulos

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZirakS
      Witam, zastanawiam się nad zakupem owej prasy. Jak myślicie, warto? Ma dość wąski podbierak jak większość importowanych z Włoch (ta akurat była chyba kupiona od nowości w Polsce) lecz ma 2 koła zagarniające obok. Mam zamiar sprawdzić ją przed zakupem (wykoszenie kawałka łąki lub rozwinięcie belki/belek słomy). Cena 15 tyś zł. Jak z częściami do niej? Chyba pasuje większość od Sipmy. Jest to prasa łańcuchowa 120x120. Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Liczę na cenne informacje z waszej strony

Zdjęcia:
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/433054-prairie/
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/433050-prairie/
    • Przez AKS
      czy mozna dac 5 - 6 letnie siano bydlo czy cos sie stanie ????
    • Przez ciemnozielony
      Miejsce przechowywania siana.

Witam, taki problem: nad oborą jest dach dwuspadowy podniesiony o jakieś 1,5 m w górę murem. Powierzchnia która jest pomiędzy oborą, a dachem jest wykorzystywana na przechowywanie dobrego siana z koniczyną. Budynek cały murowany, przykryty dachówką. Przeszedł on remont w ubiegłym roku; były otwory w murze co jakiś odstęp, ale murarze co tynkowali, w nie włożyli cegłę i położyli równy tynk. Dekarze zdjęli starą dachówkę betonową i położyli pierw matę paro-przepuszczalną pod-łaty, łaty i dachówkę. Jest teraz to szczelne pomieszczenie.
      Siano przechowywane tam przed remontem było w porządku zawsze (myślę że był lekki przewiew, ruch powietrza). Na teraz wszedłem tam po siano (kolor nadal zielony ma), a one normalnie się mocno kurzy, wydaje się, albo jest stęchłe? – nie wiem? Wysuszone ono jest zawsze jak należy na słońcu i po staremu jeszcze, (jeśli można tak powiedzieć) przez robienie kupek 2x na łące.

Co jest przyczyną takiej rzeczy ? a może mi się tak wydaje ?
      (zrobiłem szkic w paint, ale nie umie go tu włożyć)
    • Przez antonio86
      Wczoraj przy prasowaniu zaczęła mi przepuszczać prasa tak co piątą jakby sznurek był niedocięty. A że do sklepu miałem bliżej niż do domu kupiłem nowy nożyk. (dłuższy o szerokość ostrza od starego-w oryginalnym opakowaniu sipmy) Po założeniu obcina sznurek przed pęczkiem(w ogóle nie ma pęczka tylko dwa odcięte sznurki) Po założeniu starego jest tak samo a na nowym na środku jest zadra jakby w coś uderzył. I obcina cały czas. Tak to wygląda jakby pęczek się robił wysoko na palcu i nie mógł zejść. Co robić i w co mógł uderzyć nóż?
      POMOCY
    • Przez vanhool
      Witam, kupiłem używaną dmuchawę do siana prod. polskiej małą ładowaną od boku. Problem polega na tym że z bliska nigdy nie widziałem takiej maszyny a bynajmniej jej się nie przyglądałem i przy załadunku zapomniałem o opaskach zaciskowych do rur ( o ile wgl. były... ) stąd moje pytanie czy mogę to poskładać bez opasek (rura w rurę wchodzi na ok 10 cm) ?? Ewentualnie jeżeli to konieczne to czy można gdzieś takowe kupić a jak tak to gdzie? Jeszcze bardziej ewentualnie to czym można by zastąpić oryginalne opaski zaciskowe? Rury będą poukładane tak, że pionowo do góry idą 2 rury, następnie kolanko, i od kolanka 2 rury pod kątem opierają się na belce, wszystko jest zakończone kierownicą strumienia. Proszę o poradę