stach496

3050 poziom oleju hydraulicznego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stach496    0

Witam! Proszę o udzielenie odpowiedzi jak sprawdza się poziom oleju hydraulicznego w john deere 3050? Na zapalonym czy wyłączonym silniku? Pytam bo jedni mówią tak, a drudzy inaczej.

stach496    0

Jeśli na odpalonym to mam za mało oleju. Może to dlatego zapowietrzają mi się hamulce. Dzięki Milosz27

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

Byc moze ale watpie bo pisales ze tylko jedna strona. Jak by faktycznie bylo za malo to by szarpalo podnosnikiem kierownica bo to w jd akurat bardzo wyraznie sie objawia.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek_250
      Witam wszystkich użytkowników:) Jestem tutaj nowy i proszę o pomoc, kupiłem sobie JD 2130 był on rozebrany przez poprzedniego właściciela do malowania, między innymi wyciągnięta była pompa hydrauliczna przed silnikiem i rurki łączące ją z skrzynią. Poprzedni właściciel mówił że przed rozkręceniem wszystko było w porządku. Ja wyczyściłem wszystko i poskładałem hydraulikę zmieniłem filtr oleju i wlałem nowy olej, odpaliłem traktor trochę oleju ubyło w skrzyni więc dolałem i odpaliłem jeszcze raz ale nie działa wspomaganie i podnośnik, wom się załącza a a żółw i zając działa poprawnie. wlałem kilka litrów oleju do tego zbiornika z przodu nad pompą i wtedy przez chwilę działało wspomaganie dopuki był tam olej. niewiem co jeszcze mogę sprawdzić i zrobić, olej w skrzyni jest teraz trochę ponad maximum, czytałem na forum o zaworkach w przewodach więc jeszcze się zastanawiam czy dobrze rurki zkręciłem. Pasowało mi tak że ta która idzie z skrzyni do chłodnicy oleju jest bliżej koła i w niej nie było zaworka, druga ta bliżej środka miała zaworek i przykręcona była bezpośrednio do pompy (niewiem czy to jest poprawnie i kiedy nią idzie olej) zaworek jest jeszcze w tej śrubie co zakręca się na tym zbiorniku z olejem z przodu. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić bardzo proszęo pomoc męczę się już z tym dość długo i nie mogę sobie poradzić, mój mail w razie czego wbanach@interia.pl Z góry dziękuję i Zyczę wszystkim Wesołych Świąt, pozdrowienia.
    • Przez Szymox
      Jak przekręce kołami w lewo lub prawo to skrzypi pompa przed zbiornikiem paliwa 
    • Przez Czoko3130
      Witam jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość 😉 mam John Deere 3130 chciał bym się dowiedzieć w jaki sposób działają tam obiegi oleju przekładniowo-hydraulicznego jego problemem jest zbyt duże ciśnienie i olej ucieka przez zawory przy przednich kołach ktoś coś może doradzi z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi 
    • Przez jacekholandia
      Witam przy john deere 2850 mrugają kontrolki . Na początku po odpaleniu wykrzyknik . A po dodaniu gazu mrugają te co na zdjęciu i przerywacz Po odłączeniu przerywacza świeci tylko olej na stałe . dodatkowo nie świecą światła stopu a światła mijania świecą cały czas nawet po wyjęciu kluczyka. Czy może gdzieś coś się przetarło czy cuś ?

• Przez Szymox
      Cześć chciałbym się dowiedzieć czemu jak w john deere 2850 jak przełącze za zająca to wyskakuje bład, kontrolka oleju chyba,
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj