Skocz do zawartości
Rumcajs

Zaprawy nasienne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jest jakaś kolejność podczas zaprawiania środkiem Scenic? Chodzi mi czy taka kolejność będzie właściwa: 1-zaprawa, 2- nawóz donasienny, 3- woda ? Czy tym środkiem można zaprawić również owies bo na etykiecie nie jest uwzględniony?

metrax12    13

Chodzi o kolejność dodawania? Wszystkie 3 składniki mieszasz przed wlaniem do zaprawiarki (betoniarki). A jak chcesz dokładną kolejność to 1 woda, 2 nawóz, 3 zaprawa.

Wiadomość z agroFakt.pl

pszycha1    6

jeśli sam zaprawiałeś w betoniarce i dobrze wyschło to nawet i 2 miesiące ale najlepiej do miesiąca

ja praktykuje nie dłużej niż tydzień

Kamilek1    17

mozesz, rejestracja na kazdy rodzaj zboza krocie kosztuje stad czasem niektore zaprawy maja tylko na jeden lub dwa rodzaje wpis ale bez obaw....

Panowie jeśli dam zaprawy 200ml na 400ml wody i do tego nawoz 200ml na 800ml wody to jak to rozmieszać? Dobrze myśle w 1 pojemniku zaprawa te 400ml wody w drugim 800ml nawoz z woda i zmieszać to razem co da te 1,2l ?

daro189    11

U mnie na 20kg pszenicy dawałem 40ml zaprawy (vibrance gold), 80ml peridiam ferti, 100ml dynavit z agreko, i blackjak 30ml, i oczywiście na początku 100ml wody. I ważne jest dobre mieszanie i wolne dozowanie mikstury na ziarno. Skutków ubocznych nie zauważyłem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się