MagdalenaSzetelnicka

Claas Mega 202 czy 204

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

Witam. Mam upatrzoną Megę 202 i chciałbym poznać wasze zdanie czy na gospodarstwo 120ha wystarczy czy bardziej wskazana będzie Mega 204? Jakie macie ogólne zdanie na temat 202 typu: wydajność, awaryjność, komfort itp. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    304

Przestań z  105, minimum 108 a 204 to na separator dołozony i to jej bardzo zwieksza wydajność. A co do psucia to jak każdy.

kris14    261

A po co całe lato siedzieć na polu? Jak trafia się wydajny kombajn w dobrej cenie to tylko brać. Ceny napraw i tak zbliżone, czy mały czy duży.

0980909    7

mega 204 ma wentylator kaskadowy, a 202 tak jak w dominatorze zwykla wialnia

mega 202 zazwyczaj na perkinsie a 204 raczej napewno na mercu

tak jak wyżej serparator ( APS ) maja wszystkie modele MEGA

wydajność, awaryjność, komfort - ocena 5+

super kombajny

jonkszi    66

105 to raczej już grat ale młodsze odpowiedniki 106 lub 108 to te same maszyny a całkiem młodsze mając mege można pokusić się młocką na zarobek.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez thomas19844
      Witam. Zastanawiam się którego wybrać mega 204 lub 208..Chcę kupić kombajn na usługi i proszę o opinie na temat tych modeli. Na co zwrócić uwagę przy zakupie. Do zbioru będzie ok. 200ha. 
    • Przez BaRtEk7710
      Witam mam problem z rozkładaniem rury wysypowej w claasie mega 204. Rura rozkłada się ciężko czasem idzie szybciej a czasem bardzo powoli. Wymieniał ktoś może pół księżyce widoczne na zdjęciu może wyrobienie się nich jest przyczyną problemu. Jeżeli miał ktoś podobny problem proszę o odpowiedź

• Przez luki8859
      Witam. Poszukuję opinii użytkowników  na temat nowych kombajnów Claas Tucano 320/420 i New Holland TC5.80 lub CX 5.80. Który lepiej wybrać? 
    • Przez robert1226
      Jak lub czym uszczelnić .
      Paliwo cieknie ze zbiornika w tym miejscu gdzie jest podłączony przewód od zasilania .
    • Przez mati123861
      Witam. Potrzebuję zaczerpnąć informacji na temat przygotowania kombajnu Claas Mega do kukurydzy. 
      W kombajnie zamontowałem osłony bębna, wymieniłem klepisko segmentowe na kukurydziane, zaślepiłem wy chwytacz kamieni zmieniłem górne sita na żaluzjowe kukurydziane. W tamtym sezonie kosiłem na górnych sitach kukurydzianych a dolnych zbożowych lecz dolne sita mi zaklejało. I o to moje pytanie czy da rade kosić tylko na górnych sitach? i czy jest możliwość wyłączenia podajnika kłosowego? Prosił bym o informacje posiadaczy kombajnów claas jak najlepiej przygotować kombajn pod kukurydze. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.