kubeix

Weidemann 3006

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubeix    0

Witam,

Niedawno kupiłem ładowarkę weidemann 3006 i chciałbym dowiedzieć się do czego służy pewien przycisk przy kierownicy.

Przycisk na fotce jest zaznaczony.

7329c3eb89a55.png

Z góry dzięki za pomoc smile.png

Edytowano przez kubeix

kubeix    0

Swiatła awaryjne mam w innym klawiszu ,wiem tylko tyle że jak ładowarka jest zapalona to dochodzi do niego prąd a po jego wciśnięciu już nie

Wiadomość z agroFakt.pl

kubeix    0

może załączanie napędu lub blokady ?

Nie mam pojęcia

Ktoś mi napisał przed chwilą że ma za zadanie zassać więcej paliwa przy odpalaniu ale nie wiem czy to prawda :)

Edytowano przez kubeix

deutzdx605    39

spróbuj przy wlączonym zapłonie naciskać ten przycisk i słuchaj może gdzieś się coś odezwie :) jakaś cewka albo coś 

Przycisk służy do spuszczenia ciśnienia na wyjsciach hydraulicznych do krokodyla mam taka sama ładowarke

Edytowano przez MaciejWestfal
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez kotwczapce
      Witam. Szukam pomocy jak rozmontować ramię teleskopu 30.9 (trzyczęściowe). Mam wyciek i nie mogę go namierzyć. Nie mogę znaleźć przedniego mocowania siłownika.
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 
      Nie wiem jak to w końcu jest bo słyszałem różne opinie, jak to w końcu jest?
      jak to jest czy na zgaszonym silniku jak jest teleskop w górze ( nie na maxa opuszczony) to nie cierpią tłoki? Mi chodzi żeby się nie wyrabialo nic niepotrzebnie.
      Jaka jest wasza opinia na ten temat ? 
    • Przez marcinexxx
      Witam, mam problem z tulejami chyba są (mosiężne) w górnej części sworznia zwrotnicy. Ma ktoś może katalog do Kramer 112sl?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest

Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.