agrowiktor

Ładowarka sam wąski wjazd

Polecane posty

agrowiktor    35

Witam wszystkich ! Mam problem, ponieważ chciałbym zakupić ładowarkę do usuwania obornika od krów mamek. Moim problemem są drzwi 2m wysokości 1m szerokości. Żadna nowa ładowarka nie zmieści się. Czy opłaca się skonstruować własny sprzęt. Chodzi też o to czy ładowarka nie będzie zbyt wywrotna. Z góry dziękuję liczę na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Tylko czy za drzwiami jest szerzej. Ja miałem podobny dylemat, teraz mam Bobcata i robota idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

No najlepiej poszerzyć wjazd, jak będziesz miał tylko te 10cm luzu to z czasem po paru chwilach zapomnienia poszerzysz drzwi tylko wtedy to nie będzie estetyczne a i ładowarki szkoda :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

najwęższy Schaffer  ma 90 cm    Tobroco Giant chyba też coś takiego ma w swojej ofercie ,   Na targach widziałem też ładowarke Avant coś ala  Bobcat

 

Najlepiej poszerzyć sobie drzwi  na 1,30 -1,50m  pod ładowarke  chyba że nie masz miejsca no to wtedy jest duży problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Wszyscy piszecie o większych drzwiach ale może dalej i tak nie ma szerzej, jakiś ganek czy cos i co z tego ze drzwi będą na dwa metry nawet jak dalej tylko metr np a nic na ten temat nie napisał nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel10987    5

Witam ja mam u siebie avanta528 bardzo pomocny sprzet. Musisz poszukac sobie czegos do 90cm i na pewno bedziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrowiktor    35

Podajcie model tego Schaffera to się rozejrzę czy nowa czy używana a i pawlo36 jaki model tego Bobcata ?

Edytowano przez agrowiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ostatnio na targach Cavaliada w Poznianiu był przedstawiciel Shaffera i za taką małą powiedział że za 95tys netto mogę brać z wystawy, tylko już w sumie nie wiem która to była wersja, wiem że seria 20, silnik 26KM czyli trochę mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPralat    12

ja w oborze na korytarzu od gnoju też capkiem na styk praktycznie te parę centów po prawej jest natomiast z lewej koło na styk że ściana. daje rade takie 10 cm luzu jak byś miał no to wydaje mi się że będzie całkiem okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj