Skocz do zawartości
News
wanderlei123

Łańcuch podajnika kłosowego IHC 321

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łańcuch

Witam serdecznie

Mam problem z częściami do kombajnu International IHC 321, mianowicie nie wiem gdzie ich szukać. Potrzebuje jak w temacie łancuch podajnika kłosowego. Prosze o jakies wskazówki czy można od innego kombajnu dopasowac czy mżna gdzieś kupić zamiennik bądz orginał.

bomber84    6

Kolego ja też mam problemy z częściami bo też mam case (cena kosmos) . Dorobiłem zębatki i teraz zakładam łańcuchy z bizona. Są dostępne od ręki w każdym sklepie. Jak możesz zrób zdjęcia zębatek to może będę mógł pomóc.

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroSikora    52

Cześć. podaj mi nr ogniw lub wymiary.

Wyślij mi na: 730421363

mam różne łańcuchy - to coś dobieżemy.

lub tak jak pisze kol. wyżej dobierzemy zębatki od NH mam po orginalne po 100 za szt.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek23
      Witam wszystkich
      Potrzebuję informacji o case cf 80.Interesuje mnie jego awaryjność,dostępność części i również ich ceny.Może wiecie co jest w silniku jeżeli jest wyciek oleju spowodowany dziurą w misie olejowej .Co o nim myślicie http://www.allegro.pl/item411743468_kombaj...a_stan_bdb.html Prosze o odpowiedzi będę bardzo wdzięczny
    • Przez kacpermtz820
      Witam posiadam kombajn zbożowy international 431 i nie chce się wyłączać wysyp zboża gdy jest mało albo wcale w zbiorniku niewiem co to może być
    • Przez BRADERY
      case 2188 witam . problem jest taki : po zakupie kombajnu zauważyłem że była przesunięta tabliczka z podzialką , wskazówka i śruby ograniczające minimum też ruszane a wskazanie na monitorze nie działa . kosze tak jak jest ale wiem że nie jest to tak jak być powinno . niestety z instrukcją nie wiele można z ty zrobić .może ktoś by był tak uprzejmy i zrobił by pomiar gdy wskazówka jest na zero
    • Przez ZbigniewK
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 1420. W tym roku będą to moje pierwsze żniwa z tym kombajnem i w związku z tym mam do was kilka pytań. Mianowicie, wyjechałem nim pierwszy raz w pole aby sprawdzić jak maszyna działa i zaobserwowałem kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.
      -> Kombajn tnie słomę, (sieczkarnia jest schowana, nie chcę, żeby była pocięta). Zauważyłem, że jest pocięta bardzo drobno już na rotorze. 
      -> Słabo czyści zborze, w zbiorniku jest pełno kłosów
      Bardzo proszę was o pomoc, jakieś rady co zrobić, ewentualnie, jeśli moglibyście przyjechać i pokazać co i jak, lub zaprosić mnie do siebie aby wyjaśnić jak wszystko dobrze ustawić. 
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.Potrzebuję docisk sprzęgła i tarczę sprzęgła do Case 923. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć . Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.