tomrolnik

użytkuje ktoś lawete? jaką polecacie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomrolnik    113

witam szykuje się do zakupu jakiejś lawety do auta najlepiej z pełną i prostą podłogą , DMC do 2500 kg , poleci ktoś coś w miarę dobrego ?

Edytowano przez tomrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na zakup. Czy ma być nowa czy używana.
Ja osobiście posiadam lawetę z firmy Stopexim DMC oryginalne 2700kg, lecz było zbite przez pierwszego właściciela do 2000kg.
Lawetka bardzo fajna dobrze prowadzi się za samochodem, nie miałem z nią żadnych problemów. A swoje przejeździła po europie. Moja ma 4,5m długości z czego około 3m podłoga z płyty antypoślizgowej a reszta najazd pod skosem.
Może zamiast lawety warto zainteresować się przyczepkami o podobnych wymiarach, a najazdy zawsze możesz dokupić lub dorobić ;)
Firma Boro podobno też robi solidne lawety, ale to wiem ze słyszenia, nie miałem okazji ciągnąć ich lawet .
Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz na PW.

Zapomniałem dopisać wcześniej, że ważne jest, aby laweta miała podzespoły (osie, hak) renomowanych firm np. AL-KO lub KNOTT.
 

Edytowano przez bocianlask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Wygląda nieźle. Nie ma nic napisane na jakich jest podzespołach i czy jest to coś firmowego czy wyrób rzemieślniczy.
Jak nie masz daleko podjedź, zobacz, porozmawiaj ze sprzedawcą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj