Polecane posty

Deutz11    0

Witam 

Posiadam ciągnik Massey Ferguson 3070 electronic mam problem z wałkiem wom nie mogę go włączyć. Co morze być przyczynom. 

iron    845

elektromagnes jedno ale jakby prąd nie niedochodzil to bezpiecznik miałem taki przypadek we fiacie F110 .trochę preparatu do styków i problem znikł

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    806

a co ma współnego FIAT z MFem bo nie rozumie? instalacja elektr ta sama czy jak ?

Co znaczy 3070 electronic? siedzi tam autotronic czy nie? bo różnie tu czasem ludzie piszą?

Nieszczelność WOM, słabe ciśnienie, zacięty elektrozawór, słaby styk przy elektrozaworze, przy autotronicu, walniety czujnik obrotów WOM, walniety autotronic lub jego bezpiecznik choć domniemywam że inne funcje autotronic Ci działają więc możesz szukać w rzeczach, które wymieniłem

Edytowano przez lukbold

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez El_Chapo2812
      Witam wszystkich specjalistów, piszę do was z zapytaniem czy może ktoś wypowiedzieć się na temat montażu wspomagania w Ursusie 4512, gdyż planuje zakup takiego zestawu i zastanawiam się czy można to bez problemu samemu założyć czy lepiej zlecić to jakiemuś mechanikowi. 
      Pozdrawiam i liczę na jakieś porady.
    • Przez Adamlepko
      Witam, wie ktoś może jak wyjąć górny wałek w skrzyni biegów massey ferguson 3125? Trzeba go rozpoławiać od tylnego mostu? Z góry dzięki za info
    • Przez LeszekJędrzejczak
      Witam. Mam problem z wom. Po załączeniu na ciepłym oleju wałek startuje ale po chwili zaczyna migac cisnienie skrzyni. Nastepnie walek sie rozlaczy i miga kontrolka od wałka. Sprawdzone cisnienie na porcie jest slabe wiec stwierdzam ze problem jest na koszu. Moje pytanie brzmi: Jak dobrac sie do kosza? czy trzeba rozpoławiac ciagnik? czy moze uda sie to zrobic od tyłu? no i czy sa jakies niespodzianki typu ze cos trzeba skrecic zeby podczas demontazu sie nie posypało. 
      Ciagnik to MF 3070 z 1987r,  
    • Przez UncikEA
      Witam posiada Mf 3095 sprowadzonego z Anglii.Ciągnik posiada skrzynie 16x16(32x32 nie którzy tak ją nazywają)  z przyśpieszaczem(półbiegiem),Ciągnik porusza się tylko do 30km/h,czy jest jakaś możliwość aby go odblokować do 40km/h? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.