toobek

Maszyny rolnicze Krupa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maszyny
toobek    46

Witam. Czy miał ktoś styczność z tą firmą, kupował od nich ciągnik? Firma ta znajduje się koło Zamościa w Lubelskim. Handlują ciągnikami używanymi które często sami remontują. Ceny nie są najniższe ale ciągniki wyglądają bardzo ładnie od nich. Czy ktoś się może wypowiedzieć na ten temat, jakieś opinie?

Robertkujawy    66

Handlarz jak handlarz więcej inwestuje w myjki i farbe niż w części Ja już nikomu nie wierze Jak kupisz to i tak mususz zainwestować . Czasem coś fajnego się trafi

Wiadomość z agroFakt.pl

toobek    46

Mechanicznie jak to wyglądało. Rozmawiałem z goście który mi powiedział że ludzie dawali do malowania swoje maszyny do nie bo ładnie maluje. Tylko jak to wygląda mechanicznie?

Renault85-15TX    182

Daj sobie spokój z tym handlarzem!!! Jest znany na całą okolicę kupuje największe graty jakie są możliwe, a później ładny lakier jak to koledzy wyżej mówią i ciągnik wychodzi jak z fabryki a w środku szrot jakich mało. Ceny u niego to przerażają szkoda nawet tam zachodzić ode mnie ze wsi jeden kupił od niego zetora 7211 to w dwójkach pługach czarno za nim. 

Vixa balet :D

GucioJUMZ    301

Teraz szał nastał na przyczepy a branża wymaga to handlowiec sprzyja .Niema co lakier kładzie najlepiej w całym Kraju na maszynach z demobilu 

Renault85-15TX    182

Kupił ode mnie ze wsi c-360 od takiej baby dał 10tyś zawiózł na plac do siebie nic w niej nie robił bo była w dość ładnym lakierze wystawił cenę 19 tyś i za nie długo ją sprzedał. Tak się robi biznes na ludziach i maszynach. 

Vixa balet :D

GucioJUMZ    301

Diler Zetora ma zawsze sprzęt do upchnięcia ostatnio przeglądałem olx to teraz poszedł w Proxy i Fortry z Zetora (pewnie kupił u komornika ) asortyment przyczep jest spory ale widzałem te jego Brandyski przed jego spa ciężko było powiedzieć czy to Brandys czy HL czy coś innego .Ma rękę człowiek do handlu 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Chudy1217
      Witam ,mam pytanie. Chcę sprzedać 1 ha ziemi rolnej gdyż chcę w to miejsce kupiç inne pole bliżej domu. W kwietniu 2014 rodzice zapisali mi ziemię oraz wziąłem premię na młodego rolnika. Czy będzie stało coś na przeszkodzie? Czy musi minąć jakiś czas od dnia zapisu i czy przy młodym rolniku też to nie przeszkadza?
    • Przez Warolek
      Szukam ciągnika około 70km i powiedzmy do 40 tyś. Ciągnik będzie używany jako główny ciągnik w gospodarstwie. Co polecacie? Jak z dostępnością części do danego ciągnika. W ogłoszeniach ujrzałem Ursusem 4512
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?

• Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??

prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??

Proszę o odpowieź
    • Przez yacenty
      Witam!
      pytanie na szybko: jaki kompresor wybrac?
      24 czy 50l? olejowy czy bez olejowy
      ma to byc maszynka prosta do gospodarstwa, jakies kolo dopompowac, cos pomalowac, jakis filterek przeczyscic

co macie co byscie kupili?
      50l kosztuje okolo 550zl 24l okolo 320

pozdrawiam
      YacentY
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.