News
rolnik111222

PASZO WÓZ DLA OPASÓW a wysyp pod góre TMR-u

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wysyp

Witam, posiadam bydlo miesne, chcialbym w niedalekiej przyszlosci zastosowac paszowoz, ale problem jest taki ze mam kojce na glebokiej sciolce a przez to  koryto ma wysokosc 70cm, czy sa paszowozy ktore posiadaja jakby taki tasmociag pozwalajacy podawac tmr nie na podloge a pod gore na koryto???

tay29    40

paszowych z podwójną taśma regulowana hydraulicznie to każdy ci zrobi z polskich

breat    0

Kolego są paszowozy które mają taśmę na środku która jest ruchoma coś w postaci mostu zwodzonego

Wiadomość z agroFakt.pl

ok dzieki Panowie juz sobie poszukalem np Metal Fach takie cos robi :) pytanie jeszcze, ktore mnie dreczy to czy przy zastosowaniu paszowozu poprawia sie przyrosty? (choc na te ktore mam i tak nienarzekam ale zawsze moze byc lepiej) bo teraz mam szerokie koryta i wrzucam im co kilka m ladowarka pasze objetosciowe a potem tylko rozgarniam i to idzie bardzo sprawie bo gdzies na  kazdy kojec 30 sztuk potrzebuje ok 15 min i jest po obrzadku, pewnie dlatego to idzie sprawie ze mam duze kojce :) a taki paszowoz sporo kosztuje do tego paliwo i mam dylemat czy taka inwestycja jest oplacalna dla bydla miesnego, niewatpliwie plustem tego bd fakt ze zostanie mniej niedojedzonych resztek.

Edytowano przez rolnik111222

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rekin19k
      Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego typu maszyny? Jakieś doświadczenia? A może ktoś używa? 

• Przez MKrajes
      Jakie wozy paszowe 2 ślimakowe byście polecali? Wóz miałby obsługiwać ok 100 sztuk krów dojnych i współpracować z ciągnikiem 80 KM.
      Na razie obstawiałbym 2 marki EUROMILK i ALIMA ale co jeszcze warto brać pod uwagę a co omijać z daleka?

• Przez rafftti
      Witam kupiłem wycinak Vicon i jest z nim taki problem, że bardzo ma luz prowadnicy na której porusza się w górę i dół przez co boczne piły podczas wycinania bardzo rozpychają kiszonkę. Rozbierał to ktoś ?Jest tam jakaś regulacja? Z góry dzięki za pomoc.
      http://tablica.pl/oferta/wybierak-do-kiszonek-ID2V3GB.html#ccc3d76378
    • Przez suprun27
      Witam,  kupiłem ostatnio wycinak na sześć pił, ogólnie wszystko chodzi fajnie, lecz mam problem z tym jak zostawić wycięta kostkę kukurydzy (nie z suwa się z widel) a jak poszarpie to się ta kostka rozpada,  może ktoś mógł by mi dać jakieś wskazówki jak się takim sprzętem obsługuje,  z góry dziękuję. 
    • Przez kizak
      Jak  szybko przygotować paszowóz bez przestojów w dokładaniu bel,słomy,siana ,śruty......Jakieś patenty na całe bele...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.