• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez romanewas
      Witam
      Chce dokupić TURa do T25 ale mam potrzebę aby był to ekstremalnie wysoko podnoszący TUR. Wysokość jaką bym chciał osiągnąć to nawet 5m (a nawet 5,5 ;)! Czy jest to możliwe?? Chce podnosić materiały budowlane na budowie która będę niedługo zaczynał i gdyby się tak dało to było by to doskonałym ułatwieniem dla mnie... Czy dobry podnośnik po podniesieniu TURa nie będzie opadać? To kolejna ważna kwestia. Dodam, że nie potrzebuję dużej siły podnoszenia. Ewentualnie może jakieś podnosniki o ekstremalnie długim skoku i drugi punk ich montażu zaraz przy kabinie? Czekam na wszelkie sugestie.

• Przez gospodarz1997
      Witam. Jakie są przeróbki żeby założyć tura? Słyszałem ze baniak trzeba gdzieś indziej zamocować? I czy lampy trzeba dać na maskę?. Bo mam teraz jak były w oryginale. 
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Zakupiłem niedawno ładowacz troll i strasznie drażni mnie opcja obrotu tej maszyny. Jest bardzo niestabilna/niedokładna- wygląda to tak, iż zamykając sekcję rozdzielacza obrót trwa dalej siłą bezwładności. Prosto mówiąc siłownik nie ma stałej, twardej pozycji lecz trochę się wciąga i wyciąga pod wpływem zewnętrznego pchnięcia ramienia. Są zamontowane na przewodach tzw zawory ciśnieniowe dwukierunkowe tłumiące. Czy to przez nie hydraulika tak działa, czy też jest to oznaka ich niesprawności? Zawory działają w ten sposób, iż gdy się za długo przytrzyma przepływ oleju na jeden siłownik i dojdzie do do krańcowego położenia, to olej przepływa automatycznie na inny siłownik. Zawór wygląda tak https://sklep-rolnicze.eu/zawor-cisnienia-dwukierunkowy-tlum,3,75168,12967
    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/przedni-tuz-CID757-IDyktIY.html
    • Przez sunday
      Witam. Mam takie pytanie może dla niektórych oczywiste, ale ja nie bardzo jestem w temacie i proszę o jakieś informację.
      Mam Case MX 135 i chodzi mi o to czy jest to możliwe że jestem w stanie bez żadnego wysiłku podnieść rękoma tylne ramiona do góry?? Dodam bez podczepionej maszyny żeby nie było nieporozumień i też dodam że podnośnik bez problemu podnosi i opuszcza. Przesiadka z Belarusa tak że dopiero poznaję ten ciągnik.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.