Skocz do zawartości
rafalt1717

C-330 maszt/widlak

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
rafalt1717    1

Witam, noszę się z zamiarem założenia widlaka do c 330. Mam pytanie co do wysokości podnoszenia, jaka będzie wystarczająca? Czy 1,5m wystarczy? Chodzi o zdejmowanie skrzyniopalet z kombajnu i ładowanie ich na samochód ciężarowy. Zastanawiam się, bo przy takiej wysokości podnoszenia nie włożę palety na drugą paletę, która jest już na samochodzie, ale równie dobrze mogę je wcześniej ustawić na ziemi i pchnąć dwie na raz tylko słyszałem, że ciapki czasem mają problem. Proszę o doradztwo.

Tak na marginesie w jakich pieniądzach idzie kupić +/- jakąś trzydziestkę dajmy na to 84r.

Pozdrawiam.

asharot    177

To chyba cena za widlak do 30-stki a nie za trzydziestkę.

Dobra 30-stka to koszt około 15-tyś.

Wiadomość z agroFakt.pl

ksys    2

ciężar widlaka ok 300 - 400 kg to będzie prawie pół tego co ciapek podniesie , tak więc o załadunku jeszcze czegoś w skrzyniopalecie nie ma bardzo co marzyć

lukbold    412

no to już chyba wszystko wiesz.... jak masz takie plany to przynajmniej polska 80tka potrzebna

lukasz222    2354

Użytkownik @vitoma ma maszt na c-330 jak dobrze pamiętam, jego można zapytać co i jak, choć w te dwie skrzyniopalety też bym wątpił

Maniek101    103

jak turem podniesie 500kg i więcej kawał przed maską a sam tur też swoje waży no to z masztem powinien mieć tylko lżej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się