News
sabinkama21

Plon cebuli ponad 100 ton z hektara w Kościelcu

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    792

100 ton tam mogło być ale zastosowana technologia nie ma nic wspólnego z praktyką. Nakłady na linie kroplujace , sprzęt do fertygacji drogie rozpuszczalne nawozy pochłoną cały dodatkowy zysk. Plon imponujący ale wynik finansowy już niekoniecznie.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

laryy123    12

Czy ja wiem ze te nawozy takie drogie ja stosuje yara przy uprawie ogórków na czarnej foli i się sto krotnie opłaca niż tradycyjna uprawa bez fertygacja jestem bardzo zainteresowany tą uprawa linie juz mam może na 20arów na próbę się skusze;)

tomek84pl    5

Tylko ogorek kosztuje 1,5-2 zl i jak zwiekszysz plon o 10 ton masz ~20k wiecej, cebula przecietnie wychodzi 40-50 gr  wiec juz takich efektow finansowych nie bedzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez rafalpl
      Witam
      Czy ktoś z Was może polecić jak najlepiej znaleźć kogoś kto oferuje na sprzedaż czarnoziem który nadaje się do uprawy warzyw. Szukałem na tzw olx gdzie jest sporo ogłoszeń lecz niestety niewiele z nich jest z Polski zachodniej która mnie interesuje (województwa zachodniopomorskie, wielkopolskie czy lubuskie). Czy ktoś z Was zna podobne strony gdzie mógłbym znaleźć tego typu ogłoszenia ?.
    • Przez mszkup
      Koledzy muszę zasiać hektar marchwi i nie wiem jak to się robi.Interesuje mnie: termin siewu,nawożenie,czym siać,rozstaw rzędów,czym pryskaś,koszt uprawy jednego hektara,plon jest niejstotny.
    • Przez waza
      Witam
      czy może ktoś wie jak uprawiać rabarber?
    • Przez Rafal180
      Witam. interesuje mnie kto z was stosuje nawadnianie swoich upraw np .podczas suszy i nie tylko.
      Planuje ktoś z was kopanie studni głębinowej??. Jeśli tak to na ilu metrach macie wode . i jakie deszczownie posiadacie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.