Gość Profil usunięty

Koło podporowe pługa Overum.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

post-10122-0-79266500-1449663403_thumb.jpg

point    1

Witam, zalaczam obrazek z moimi pomiarami. W miejscu, gdzie wymiar na zdjeciu jest najbardziej zblizony do pionu u mnie wszylo 63mm, ale tu na oko jest wiecej, dlatego nie podpisalem. Wymiar 93mm jest w swietle, dalej sie rozszerza do 99mm, Pozdrawiam.

post-7691-0-14735300-1449673657.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki bardzo, teraz już wiem od czego zacząć. Patrząc na proporcje, to ten wymiar, którego nie podpisałeś też będzie miał około 90 mm, albo trochę więcej. Teraz myślę, że już sobie poradzę bo mam na czym bazować. Jeszcze raz dzięki.

Wiadomość z agroFakt.pl

armo    0

Udało się coś zrobić na podstawie tych wymiarów ?
Rozrysowałem tą krzywkę na papierze, ale mam wrażenie że proporcje są jakieś inne niż na zdjęciu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie mi też nie wychodzi. Nawet zrobiłem z drewna model całego mechanizmu wg.tych wymiarów i nie działa tak jak powinno. W wolnym czasie będę myślał dalej nad tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luk110
      Witam mam problem z pługiem Kverneland LD85 bo zapycha się co jakis czas w masie kukurydzianej, pług  ma duże i szerokie dokładnie i przedpluzki duże kukurydziane ale mimo wszystko lubi się zapchac, miał może już ktoś podobnie z pługiem co może być przyczyną.?

• Przez roziu20
      Witam, posiadam od nie dawno ciągnik MTZ 82 na dużej kabinie i  mam problem z dźwignią od podnośnika koło siedzenia. Poprzedni właściciel wkręcił śrubę w obudowę blaszaną dźwigni (sama dźwignia jest nie pełnej  długości  jak pozostałe dźwignie tzn jest krótka, pęknięta w połowie jej długości  bez łepka rękojeści) (pierwsza od siedzenia) czyli od podnośnika ciągle była w pozycji neutralnej jak dam ja maksymalnie do tyłu i puszczę zaraz sama wróci do śruby o którą się opiera i która uniemożliwia przestawienie tej dźwigni do przodu do kierownicy. Podnośnik dźwignia koło kierownicy podnosi trzyma (ramion puste co prawda od wczoraj jak były podniesione tak są). I tu moje pytanie co może być nie tak z tą dźwignia że jest ta śruba ? Czy regulator siłowy pod siedzeniem jest uszkodzony ? Jak to można naprawić ?
    • Przez szczurek05w
      Kupię pług akpil mix 40 woj lubelskie ? 
    • Przez Parich
      Ma ktos w plugu Overum CX przedpluzki kukurydziane typu "M" i moglby zmierzyc odeglosc otworow na sruby w odkladnicach i lemieszach?
    • Przez massey87
      Czy jest ktos, kto posiada plug koja obrotowy i powie cos o tym jak sie nim pracuje. Podobno jest to kopia kvernelanda a czy tak samo lekko sie nim orze jak kvernelandem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.