Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Koło podporowe pługa Overum.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

post-10122-0-79266500-1449663403_thumb.jpg

point    1

Witam, zalaczam obrazek z moimi pomiarami. W miejscu, gdzie wymiar na zdjeciu jest najbardziej zblizony do pionu u mnie wszylo 63mm, ale tu na oko jest wiecej, dlatego nie podpisalem. Wymiar 93mm jest w swietle, dalej sie rozszerza do 99mm, Pozdrawiam.

post-7691-0-14735300-1449673657.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki bardzo, teraz już wiem od czego zacząć. Patrząc na proporcje, to ten wymiar, którego nie podpisałeś też będzie miał około 90 mm, albo trochę więcej. Teraz myślę, że już sobie poradzę bo mam na czym bazować. Jeszcze raz dzięki.

Wiadomość z agroFakt.pl

armo    0

Udało się coś zrobić na podstawie tych wymiarów ?
Rozrysowałem tą krzywkę na papierze, ale mam wrażenie że proporcje są jakieś inne niż na zdjęciu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie mi też nie wychodzi. Nawet zrobiłem z drewna model całego mechanizmu wg.tych wymiarów i nie działa tak jak powinno. W wolnym czasie będę myślał dalej nad tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mieszko12k
      Witam. Chciałbym kupić pług obrotowy do Renault 103-14 4cyl 90km. Posiadam ziemię klasy 3. Jaką szerokość lemieszy, ile sztuk korpusów? O co chodzi z obrotem na dwa węże? Żeby odorać od miedzy potrzebna jest zmienna szerokość? Proszę o dobre rady oraz o pomoc w wyjaśnieniu co musi mieć pług żeby później nie żałować.
    • Przez Andre8989
      Witam! Zastanawiam się nad zakupem pługa 4x14 firmy brix na zab. sprężynowym, jestem ciekaw jak te pługi się sprawują i jak z częściami?
    • Przez czmochu97
      Witam, mam problem z obracaniem pługa. Natomiast jeśli siłownik się cofa pług ładnie obraca, problem jest juz z wypchnieciem siłownika. Idzie bardzo wolno czasem obrót zajmuje nawet 2 minuty. Jaki może byc z tym problem?
    • Przez akpil19
      Mam pytanie czy ktoś posiada pług obrotowy który obraca się samoczynnie po podniesieniu Prosił bym o opinie na ten temat bo mam zamiar kupić taki tylko  nie wiem czy to dobre rozwiązanie bo oglądałem taki i za bardzo nie chciał się obracać i pytanie czy tak to wygląda czy był zepsuty ?
    • Przez rolnikcasejx70
      Witam chciałbym zaczerpnąć trochę opinii użytkowników tego pługa zwłaszcza ten model z odkładniami kvernelanda, chodzi o jakość wykonania i efekt w polu. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.