Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Koło podporowe pługa Overum.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

post-10122-0-79266500-1449663403_thumb.jpg

point    1

Witam, zalaczam obrazek z moimi pomiarami. W miejscu, gdzie wymiar na zdjeciu jest najbardziej zblizony do pionu u mnie wszylo 63mm, ale tu na oko jest wiecej, dlatego nie podpisalem. Wymiar 93mm jest w swietle, dalej sie rozszerza do 99mm, Pozdrawiam.

post-7691-0-14735300-1449673657.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki bardzo, teraz już wiem od czego zacząć. Patrząc na proporcje, to ten wymiar, którego nie podpisałeś też będzie miał około 90 mm, albo trochę więcej. Teraz myślę, że już sobie poradzę bo mam na czym bazować. Jeszcze raz dzięki.

Wiadomość z agroFakt.pl

armo    0

Udało się coś zrobić na podstawie tych wymiarów ?
Rozrysowałem tą krzywkę na papierze, ale mam wrażenie że proporcje są jakieś inne niż na zdjęciu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie mi też nie wychodzi. Nawet zrobiłem z drewna model całego mechanizmu wg.tych wymiarów i nie działa tak jak powinno. W wolnym czasie będę myślał dalej nad tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek4x4
      Witam może ktoś z was posiada taki zestaw i mógłby się podzielić informacjami na ten temat. pozdrawiam
    • Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, chce zakupić nowy pług który by był kompatybilny z John Deere 6140R. 
      Ukształtowanie terenu głównie równy z nielicznymi wzniesieniami. 
      Klasa ziemi lekka 3-5, głównie przewaga 4, 5. 
      Zastanawiałem się nad Kverneland 4x50 obrotowy. 
      Ale może porwać się na 5 ? Dało by rade ?
      Proszę o pomoc, może jakieś konkretne modele pługów ? 
      Z góry dzięki i pozdrawiam. 
    • Przez saherb
      Sprzedam pług obracalny 3-skibowy. Może być zaczepiany do ciągników typu C 360 lub MF 255. Szczegóły na priv.

• Przez machalp
      witam na sprzedaż posiadam nowy mały pług tradycyjnej produkcji od kowala który zajmuje się produkcją maszyn rolniczych pług zagonowy cały nowy 4x25 zapraszam do kontaktu o kupna dla małych gospodarstw i mało wymagających rolników