News
mgmoto

Sprzedam Renault Cergos 340 Ładowacz 58500zł łyżka krokodyl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stachu12
      Kupię regulator siłowy na 3 wyjścia ten pod siedzeniem wraz z całym osprzętem czyli przewody hydrauliczne cięgna  sruby mocujące itp
    • Przez Novo181818
      Tak jak w opisie, kupię używany komputer i rozdzielacz do opryskiwacza, najlepiej 5 sekcji bez obsługi hydrauliki.
    • Przez Pawel21990
      Witam. Chętnie kupię kombajn JD 2256 - 2258 w bardzo dobrym stanie z hederem 5.5m i najlepiej ze stołem do rzepaku. Jak coś to zapraszam na priv. Pozdrawiam
    • Przez michal12301
      sprzedam przyczepę zrobioną z rozrzutnika. Odnośnie ceny to czekam na propozycje

• Przez damiandg
      Witam mam do sprzedania pług euro masz zagonowy 3 skibowy. Pług ma przeprofilowane odkładnice oraz poprawione mocowania lemieszy. Pług orze równo z kołem ciągnika czyli około 150cm.  Pług jest jak nowy zaorał może 15ha. Sprzedaje z powody zmiany na obrotowy. Cena jaka by mnie satysfakcjonowała to 2500zł. Nowy pług ale dużo taniej.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.