Zaloguj się, aby obserwować  
Kolejorz

Jaki na 1,5 h

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcinus    2
Ja mam 10h i wszyściutkie maszyny łącznie z kombajnem i czasami zastanawiam się czy jest sens w to się bawić , a na 1,5h jak tak bardzo chcesz to C-330.

skoro niema sensu to poco to robisz :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Sam bym ten ciagniczek dziabnal z allegro ja proponuje t-25 moim zdaniem lepszy od c330 lepszy podnosnik przy wladku jak jest twardo to plug nie wybija bo ma jakis docisk czy cos w tym stylu ale zrozumcie to niby mu sie nie oplaca ale ciagnik na wsi to do wszystkiego jest potrzebny drzewo przywiezsc i inne pirdolki

kupisz wladka w dobrym stanie za 9-10 tysiakow a za dobra c330 trzeba dac z 13 tysiakow za te 3 tysiace to kupisz plug brony koltywator siewnik bys konny nawet mogl kupic i przerobic tanim kosztem by ci zostalo jeszcze 1500 to juz bys sam pomyslal przyczepke samorobke lub cos w tym stylu

 

 

 

proponuje jeszcze c4011 to juz nawet za 7 tysiakow mozna dostac silniejsze od c330 nie pamietam ile kucykow ma sam mam taka smiga jak tralala silnik nie do zajechania mam ja 8 lat i dopiero teraz cos sie na tloku podzialo jednym bo sie tlucze a obrabiam nia 10 h i po ludziach jeszcze co nieco <POZDRO>


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3
A taki by pasował ??? http://www.allegro.pl/item325495493_extra_traktor.html

 

Sprzęt będzie pożyczany do niego i bedzie jeszcze woził kilka rzeczy na przyczepie

Ciekawe czy on naprawdę był po 1000zł, pewnie nie. Szkoda że o nim nie wiedziałem- kupiłbym se zabawkę. Taki byłby na 1,5 ha dobry jak dla Ciebie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas310    1

Fendt 926 Vario w sam raz :) A tak na poważnie to chyba C-330 bedzie najlepszym wyborem, niskie spalanie i łatwy dostęp do części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Fendt 926 Vario w sam raz :P A tak na poważnie to chyba C-330 bedzie najlepszym wyborem, niskie spalanie i łatwy dostęp do części.

Fendt by pasował... tylko miejsca by było trzeba dużo...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki1997t25    0

Na te 1.5 ha to najlepszy T25.

 

W dniu 26-01-2013r. przyznaję Ci nagrodę "Złotego szpadla". +1 za odkop.

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj