Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kojanek
      mam problem z opuszczaniem podnośnika , podnosi normalnie bez żadnego problemu ale nie chce opuszczać.kodów nie emituje żadnych i nie zawsze działa z  przycisków na błotniku,czasem jak go najdzie to potrafi działać przez kilka godzin poprawnie a innym razem tylko z błotnika a potem już wcale nie opuszcza co eliminuje ciągnik z pracy z pługiem.jest to model ehr bosch z trójkątnym panelem sterowania
    • Przez pieczara
      mam problem z prasą vicon rv 1601 a właściwie z komputerem sterującym całym sprzętem ( podawanie sznurka , pomiar wielkości balota itp) . Nie wiem co mam robić , presa jest prawie nowa z 2006 roku . Co mam zrobić i jaka to może być przyczyna ??? Pomóżcie jak najprędzej bo mam siano do spresowania
    • Przez masiew
      Witam. Kupilem niedawno prase New Holland 835. Po podłaczeniu komputera pod ciągnik i prasę okazało się że nie działają przyciski na sterowniku. Wuświetlacz działa prawodłowo, pokazuje parametry z czujników prasy, ale nic nie mogę zmienic, gdyż żaden z guzików nie działa. Czy ktoś miał taki przypadek?

• Przez EDGE98
      Witam mam problem właśnie z tym hektaromierzem ponieważ nie wiem jak on działa. Może ktoś posiada taki i mi wytłumaczy co i jak. Zdjęcie nie jest moje tylko z internetu.

• Przez arturs28
      Witam
      Kupiłem przed 2 miesiącami prasę welger RP220 Profi i niestety jest problem ze sterownikiem owej prasy (mam na myśli czarne pudełko z boku prasy, główny sterownik). Czy macie kontakt do osoby która dany sterownik ma na sprzedaż, lub kontakt do osoby która może taki sterownik naprawić.
      Już była jedna próba naprawy jednak dany elektrotechnik nie podołał danemu zadaniu.
      Proszę o pomoc bo maszyna stoi a ja niestety muszę wynajmować i podwójnie ponosić koszty.