Skocz do zawartości
JanekRybka

Schemat podłaczenia wspomagania j84

Polecane posty

JanekRybka    0

Witam.

Jak podłaczyć wspomaganie j84. + od duzego pina podłaczyc do plusa w akumulatorze czy do alternatora. Gdzie podpiąc -, do alternatora czy gdzie? Jak to jest z tym przekażnikiem, tylko minus od malego pina do niego podłączamy ,w jaki sposób i i gdzie bo przekaznik ma 5 pinów i kazdy ma inne oznaczenie?

Błagam o pomoc chce  zamontowac wspomaganie ale nie wiem czy mi działa

Z góry dzieki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

1 +12V

2 GND

8 +12V po stacyjce (15)

i wszystko na temat. Ale odpuść sobie bo nawet podstaw nie znasz. Poza tym jest już temat o wspomaganiu. Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez Bogdan675
      witam dzisiaj odpaliłem kombajn i nie działa wspomaganie kierownicy heder motowidła ok dolałem płynu bo było mało nic nie pomogło zbiornik z płynem mocno się grzeje .to mój pierwszy sezon jak go sprowadziłem to wszystko działało postał dwa miesiące i klapa może wymienić płyn w hydraulice pomocy
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez raf21
      hej koledzy co moze byc przyczyna , ze wybija mi 1 bieg podczas np kopania kartofli po pewnym czasie wajcha sie cofa ,aż wyskoczy bieg rok temu było ok. Nic nie było grzebane w skrzynii, a 4 bieg to np jak jade z góry to wybija mi na tej dzwigni co sie zmnienia polowe na szosowe. co moze byc nie tak????? edit Ursus c 360