Skocz do zawartości
krysp2105

Instrukcja obsugi sterownika John Deere 575

Polecane posty

krysp2105    0

Mam wrażenie ze tak a przynajmniej jeden z braci kręci i nie mówi prawdy a z tym pierwszym uruchomieniem to taka ŚCIEMA, że płakać się chce...

Wiadomość z agroFakt.pl

krysp2105    0

Byłem tam dwa razy opis maszyny w połowie był niezgodny ze stanem faktycznym, rok produkcji był zawyżony, a gościu się tłumaczył, że to pracownik pisał i to mało ważne....

Manius2707    0

a Ty tak wogóle to czym prasujesz co byś polecał????

Ja myślalem o deutz fahr 3.20 bo tak coś koło 25 tyś złotych mnie interesuje

Manius2707    0

fendt 309 lsa....w granicach 90 koni

miałem arobale tą do bali 120x90 a  że teraz zakupiłem tego fendta to chce coś do tych większych bali...

krysp2105    0

Witam   jak masz 90 kucyków to spokojnie da radę z 575.... Poszukaj dobrej zdrowej i bierz, będziesz zadowolony......

Przepraszam, że długo nie odpowiadam, ale wziąłem się za skrzynie przy cergosie i do pużnych godzin z nią walczę........

..........

krysp2105    0

co do deutz fahr 3.20 t nie wiele mogę powiedzieć, z oględzin porównał bym ją do welgerki 12. Zdecydowanie gorsze wykonanie i jakośc takie jest moje zdanie, kiedyś też ją brałem pob uwagę. A co do 575 poczytaj wcześniejsze moje wypociny :lol: :lol: :rolleyes:

czesio35    1

Witam.

Mam pytanie czy ten model prasy JD 575 ma blokadę mechaniczną komory? czy hydrauliczną? 

Co komu się zepsuło podczas użytkowania i ceny części, nie mówię o łożyskach bo to wiadomo że przy dłuższym użytkowaniu się wymienia i można dostać zamienniki Ale chodzi mi o jakieś zawory, siłowniki lub sterownik bo myślę że to będzie drogie. 

Napiszcie jakie kto ma doświadczenia z tym modelem i marką.

pawelpzo    0

Witam, 

Koledzy mam problem z prasą john deere 590. Prasę zakupiłem w maju w tym roku jest z 1999 roku i ma zrobione 9500 belek, tak przynajmniej na sterowniku jest zapisane. Cały sezon spisywała się super. Belki równe dobrze zbite, w sianokiszące i słomie nie było żadnych problemów. Na samym końcu sezonu podczas uruchomienia wiązania ręcznego ramie podajnika sznurka się wysuneło do końca i nie wróciło. Prasę prasuje mój ojciec, więc jak tylko zadzwonił i opisał problem kazałem mu zjechać do domu i robotę dokończył kostkującą. Ja jak wróciłem z pracy podłączyłem panel do prasy to w trybie diagnostycznym przejechałem na pozycję początkową ramieniem od podajnika sznurka i gdy włączam panel normalnie bez wciskania przycisku wiązania ręcznego to ramie znowu wysuwa się do końca i nie wraca. Co jest nie tak? Czy jeżeli wałek WOM nie jest włączony to ramie nie wróci? Proszę o pomoc, 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się