Skocz do zawartości
krysp2105

Instrukcja obsugi sterownika John Deere 575

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krysp2105    0

Witam kolegów nabyłem prasę JD 575 i potrzebóje instrukcji do obsługi sterownika, jak to chlerstwo obsługiwać????

post-167635-0-40243600-1449397192_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

jasko1993    10

poszukaj instrukcji obsługi na olx lub allegro, ja zakupiłem do pasówki raczej są inne oznaczenia niż w stałokomorowej

krysp2105    0

Myślę że 80 konny motor spokojnie da radę, oczywiście jeśli masz płaski teren, w tym sezonie obserwowałem gościa pracował LTZ 55 z Welgerką 200 w sianokiszonce i byłem zdziwiony że LTZ daje radę....

cinek1407    0

Było by dobrze gdyby dal rade bo mam już na oku świeżo sprowadzoną. Prasę johndeere 575 w stanie idealny a jak się sprawuje ta prasa jakie są częste.awaje
Przepraszam za pomyłkę w pisowni. Wiec moje pytanie brzmi jakie są jej awarie?

krysp2105    0

Do najczęstszych awarii można zaliczyć:   uszkodzony wyłącznik przy klapie, ( mikro wyłącznik), jeśli jest rewers to trzeba zwracać baczną na cofanie rotora, można uszkodzić przekładnię, co widziałem i byłem zszokowany dewastacją przekładni, gość nie umiał wytłumaczyć, jaka była przyczyna.....

krysp2105    0

Pracowałem nią jeden sezon, zrobiła niewiele ponad tysiąc bali i nic się nie psuło jest dużo lepsza od łańcuchowej, którą miałem kilka lat była nią Mondia 120x120 też bez poważnych awarii tylko wolna i wąski podbierak poza ty mała zgrabna, sprzedałem kumplowi i jest zadowolony.... :) :)

krysp2105    0

Powiem tak, jeśli masz kasę i znajdziesz dobrą 575 to bierz robota tą maszyną jest o wiele lepsza i szybsza, natomiast, jeśli chodzi o koszty napraw (a takowe wcześniej czy pużniej trzeba będzie robić) są duużo wyższe np; cena łożysk sprężyn podbieracz itd.

cinek1407    0

Q tak. Ciekawość ile za.swoją dałeś?
Nie chodzi o kasę tylko zastanawiam.się czy te 80 koni wystarczy do tej prasy
Powiedz mi na co powinienem zwracać.szczególną uwagę przy zakupie tej prasy?

krysp2105    0

Ja dałem 29 klocków, ja myślę, że 80 kucyków spokojnie da radę jak wcześniej pisałem mam ciągnik, co ma katalogowo 90 kuców i bez problemów daje radę a mam kawałek łąki do górki i z włączonymi nożami przy sianokiszonce i z prędkością około 8-9 km/h było ciężko, ale szło, natomiast jak wyłączyłem noże to jakby dołożył z 15 kucyków. Jeśli się zdecydujesz na zakup to zwracaj uwagę na walce w jakim stopniu są wytarte łożyska sprawdzisz breszką  łańcuchy i zębatki w jakim stanie, centralne smarowanie czy sprawne a jeśli będzie możliwość t przepuść co najmniej 2-3 baloty czy wszystko działa (sterownik i napędy)

...

cinek1407    0

Mam.na oku za 29500 w stanie idealnym z tego co rozmawiałem z facetem świeżo sprowadzona tylko jeszcze jej nie oglądałem z tego co się dowiedziałem to jeśli 80km będzie miał ciężko przy 14 nozach można wyjąć połowę i będzie lżej chodzić tylko pierw musze sprzedać swoją żeby tamta oglądać

krysp2105    0

Dokładnie tak jak piszesz można wyjąć połowę noży włożyć zaślepki i będzie git, a praca tą maszyną jest zupełnie inna i przyjemniejsza pozdrawiam wszystkiego dobrego w nowym roku..........

cinek1407    0

Dzięki o tobie również oby ten rok nadchodzący był lepszy Od tego
Dzięki o tobie również oby ten rok nadchodzący był lepszy Od tego
Ja jestem z podlaskiego wiec jeśli może obiło by ci się o uszy ze ktoś szuka prasy niedrogo to poleć moja Carraro olimpic 1200 ogłoszenie jest na olx.z góry dziękuję

Manius2707    0

Witam szukałem prasy deutz fahr 3.20 ale nie ma nic za bardzo w mojej okolicy tylko wszystko bardzo daleko w świecie, rozmawiałem ostatnio z znajomym i podpowiedział mi taką prase jak wy tu rozmawiacie http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-john-deere-575-CID757-IDdkqif.html#ed165dbca2

co sądzicie o tej prasie po zdjęciach???

tam klapa jest trzymana hydraulicznie czy mechanicznie??

cinek1407    0

Z tego co się orientuje to hydraulicznie.jeśli chodzi o zdjęcia to stan.ocenił bym na dobry ale najlepiej obejrzeć ja z bliska i. Tak jak kolega wyżej pisał sprawdzić zużycie części więcej nie mogę powiedzieć bo Jeszcze nie posiadam tej prasy ale też mam w planach w taką się zaopatrzyć

krysp2105    0

Tą parzę widziałem na placu u handlarza w Brzeżnej to jest za Sącza koło myjni samochodowej jak była sprowadzona i ciekaw jestem, co gość ci powie, a sprzedaje tam dwóch braci według mnie nie są wiarygodni i kłamią naprzykład opis nie zgadza się ze stanem faktycznym itd!!!!!!!...

Jeśli chodzi o hydraulikę i zamki hydrauliczne, to jest tak, że po opuszczeniu klapy zamyka się elektrozawór i jest utrzymywane ciśnienie w siłownikach od klapy, a gdy napełnia się komora to się zwiększa ciśnienie w hydraulice i pokazuje ni manometrze a zarazem unosi się lekko komora, tak w skrócie działają zamki hydrauliczne,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cuabab
      Koledzy, pilnie potrzebuje zaczerpnąć opinię na temat 575JD 1999r. Czy ma sens zakup takiej maszyny? jakieś częste awarię? czy coś dzieje się z komputerem? Bardzo proszę o opinie, pozdrawiam.