damianoooo

Renault ares rozszyfrowania RHR

Polecane posty

damianoooo    4

Witam jestem świeżym posiadaczem aresa :) Mam prośbę by ktoś mi opisał EHR wstawiam grafikę poniżej post-63238-0-35249900-1449341209_thumb.jpg I jeszcze taki jeden przycisk który nie wiem do czego służy w tym trybiku na guziku jest litera A słabo widoczna na zdjęciu: post-63238-0-86132900-1449341275_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezopolanin    133

Te modele Aresa miały już takie skrzynie ? Wiem że w Claasach Aresach były takie skrzynie np w 617 te nowsze modele. Ale czy te to nie powiedziałbym

A nie jednak posiada taka opcje tylko ze sugerujac z komentarzy to jest to tylko do zmiany polbiegow ze dopasowuje dany polbieg do predkosci jazdy po zmienie biegu. A w tym co wspominalem wczesniej to jest tryb auto i tylko uzywa sie gazu a skrzynia sama dopasowuje sobie biegi do predkosci i do obciazenia. Tutaj jest odnsnik do zdjecia z takim samym przyciskiem.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/527305-renault-ares/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Pulpit TC 15 jak w clasie a wlacznik w prawym slupku od automatu.W ciagnikach ten okragly trybik z literka A oznacza przejscie w tryb przezucania polowek w automacie .Jezdzilem kilkoma clasami i w niektorych nie dzialal ten wlacznik .W clasie po wcisnieciu przelacznika na wyswietlaczu w prawym slupku kabiny wyswietla sie napis AUTO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianoooo    4

Jest to ares 566rz ale renault a byłu już 566rz i claasy 


czyli jak włączę ten przycisk to półbiegi będą się same zmieniały ? Jak będę jechał np. pod górkę i będzie miał ciężko to sam sobie ujmnie półbiegi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezopolanin    133

Tutaj wysylam. Slabo widac ale wczesniej nie mialem czasu. Cos tam widac. Wrazie czego bede mogl ktoregos dnia zrobic w dzine wtedy bedzie widac dokladnie. W wiadomosci jak dodac zdjecia zeby dobrze bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczy12    0

witam jestem posiadaczem aresa. mam pytanie odnośnie ehr. wiem już jak go się odblokowuje ale czy kłódka na wyświetlaczu musi cały czas mrygac. i co oznacza ta strzałka w dół na przełączniku trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianoooo    4

Kolega ma taki EHR jak mój ? Pisz na priv wytłumaczę :) Miałem problem z ogarnięciem ale już wszystko wiem i powiem, że jest bardzo prosty w obsłudze a zarazem funkcjonalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczy12    0

tak taki sam. I właśnie nie wiem czemu ta kłódka mryga. i czy za każdym razem przy odpaleniu trzeba odblokowywac go

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczy12    0

Nie kontrolka tylko kłódka na wyświetlaczu :rolleyes: . Czy nie powinna zniknąc po  odblokowaniu ehr. :rolleyes:  :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzium    0

Witam, odświeżam ponieważ mam problem. 

Zakupiłem Aresa 556RZ i gdy odblokuje EHR cały czas mruga kłódka na wyświetlaczu i gdy przytrzymam aby opuścić to od razu automatycznie podnosi sam do góry, domniemam że jest to amortyzacja do transportu ale jak zrobić aby kłódka zniknęła i można było normalnie używać podnośnika? Proszę i pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzium    0

Witam, odświeżam ponieważ mam problem. 

Zakupiłem Aresa 556RZ i gdy odblokuje EHR cały czas mruga kłódka na wyświetlaczu i gdy przytrzymam aby opuścić to od razu automatycznie podnosi sam do góry, domniemam że jest to amortyzacja do transportu ale jak zrobić aby kłódka zniknęła i można było normalnie używać podnośnika? Proszę i pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2812820    3588

Dajesz na stop języczek, przesuwasz 2 razy dużym pokrętłem od minimum do maximum i zatrzymujesz je na na wysokości mniej więcej odpowiadającej wysokości w jakiej obecnie znajdują się ramiona, odczekujesz 2-3 sekundy, języczek dajesz na dół i ruszasz delikatnie dużym pokrętłem i odblokowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2812820    3588

Ogólnie ten panel fajny do obsługi, na pewno wygodniejszy od tego z wyświetlaczem, ale to odblokowywanie to chyba z Ruskami konsultowali 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj