Skocz do zawartości
klusek

Kluby piłkarskie

Polecane posty

Matey    427

jak mozna lubic Real i Barcelone, to tak jakby lubic Legie i Lecha albo być za PISem i PO

mlodyhef    143

Matey miałem to samo napisać właśnie. :P Może po prostu chłopak nie wie, że Barca i Real to są najwięksi wrogowie. :)

tomi382    97

jak mozna lubic Real i Barcelone, to tak jakby lubic Legie i Lecha albo być za PISem i PO

Co innego lubić klub, a go szanować. Kiedyś kibicując Juventusowi, nikt nie ośmielił się skrytykować van Bastena czy Rijkarda, czyli żywe legendy AC Milan. Teraz dorwały się dzieci, które nie rozumieją pojęcia - "szacunek dla rywala". Widzisz tutaj różnicę?

Matey    427

Kolega z poprzedniego posta sie nie okreslil, napisal ze lubi oba kluby i do tego sie odnisolem. szacunek szacunkiem, wiekszosc klubow powinno sie szanowac, co innego byc kibciem sukcesu, do takich kierowalem swoj post, widzisz ta roznice tomi?

Bolo21    5

Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Nie jestem zwolennikiem polityki, tylko sportu. Lubię kwaśne jabłka i słodkie maliny :)

Gdybym mieszkał w Barcelonie, Madrycie, Warszawie albo Poznaniu, może wybór byłby inny :)

Edytowano przez Bolo21

butun    0

Na polskich trybunach większe emocje niż na zachodzie. Szkoda że tylko na trybunach :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się