Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??

W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...

POZDRAWIAM...
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez ninaa123
      hej Za 2 tyg ide na silownie. Szukam legginsow i biustonosza sportowego. Znalazlam https://www.americanoutlet.pl/pl/  . Ceny jak na takie marki sa bardzo przystepne. Na fb napisali ze przy zakupie daja jeszcze 15% rabat. Co sadzicie o tych produktach? kto juz z was robil tam zakupy? znacie jeszcze jakies sklepy? choc ten wydaje sie byc naprawde fajny
    • Przez antoni2
      Cześć wszystkim
      Zastanawiam się nad zakupem butów na halę i mam już wypatrzony jeden model: link
      Co o nim sądzicie? Jak wam się podoba?