Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    115

Od wspomagania jest inna pompa więc ona prawdopodobnie wysiada.

tomekxwz    0
Od wspomagania jest inna pompa więc ona prawdopodobnie wysiada.

ile kosztuje nowa oryginalna pompa. i gdzie ona się znajduje

Nie wiem dokładnie jaka jest pompa w serii 31XX ale ja jest taka jak w serii 30XX lub 61XX to na allegro kosztuje 1200zł.Tu podają że pasuje do 31XX.Raczej nie jest to oryginalna pompa tylko jakaś podróba znalazłem linka z oryginałem za 1400zł.

Wiadomość z agroFakt.pl

matis251    0

Nawet jak sie nie wie gdzie jest pompa można dojść po nitce do kłębka, po przewodach od orbitrol-u.

mtz_820    0

W MF jest tylko jedna pompa hydrauliczna no chyba że czegoś nie wiem o serii 3100 ;)

Tez mi sie wydaje ze jest jedna pompa bo z tego co wiem wszystko jest sterowane "jednym przeplywem" oleju wspomaganie podnosnik wyjscia hydrauliczne i biegi. Czytalem pare tematów i gdzies ktos pisal ze od wspomagania jest inna wiec nie wiem jak to w koncu jest.

Arek    115

Jest jedna podwójna pompa, 2w1 ;) Wspomaganie zawsze misi mieć niezależną pompę od reszty hydrauliki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie zawsze, seria 36x5 ma jedną pompę zasilającą wszystkie układy hydrauliczne.

nasil90    94

Poszukaj na forum ten temat był poruszany setki jak nie tysiące razy. Skrzynia nie jest wadliwa tylko wyeksploatowana.

mirro    245

NASIL- odpowiedź na pięć! To pytanie to jakby zapytać w czy to prawda że T-34 było wadliwym czołgiem? Może i było ale było ich dużo i wygrały wojnę.

Bartek72511    41

nie musiałeś pytać żeby się dowiedzieć, w każdym prawie temacie ktoś poruszył tą kwestie. Wystarczy poszukać.

mirro    245

Tu nie chodzi o nerwowość. Ciągniki tej serii mają ponad 20lat w większości są to maszyny gdzie nie prowadzono żadnych remontów tylko aby "nie robić kosztów" sprzedano do nas. Jeżeli byłby to nowy ciągnik można by pokusić się o takie oceny ale tak to tylko wyeksploatowana maszyna która. A gdyby były wadliwe na pewno zakończyły by karierę szybciej. A Fendt ze swoją Vario czy one też są wadliwe jeżeli przebiegi starszych do remontu przwidywane były w okolicy 10000 godzin.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichalP
      Witam. Przymierzam się do zakupu mf6170. Ciągnik już upatrzyłem, oglądałem, odbyłem jazdę testową, ale mam jeden dylemat. Ciągnik jest wyposażony w  skrzynię dynashift z mechanicznym rewersem.  Czy te skrzynie występowały w wersji z 2 półbiegami? Zakres na desce jest od A do D, ale mi sie  udało tylko sprawdzić A i B, dalej nie idzie. Oczywiście sprzedawca sam nie wie. Obejrzałem kilka tych ciągników i wszystkie biegi miały od A DO D. Jak czytałem  o tych skrzyniach wszędzie  jest  napisane ze mają  4 półbiegi, ale czy na pewno??
    • Przez djarcik
      Witam forumowiczów! W związku z tym że ostatnio pojawił mi się problem przy moim MF 3080 tworzę ten temat aby pomóc innym poszukującym. W moim MF komputer został już dawno przerobiony na przekaźniki, jeszcze zanim go kupiłem. Teraz pojawił mi się problem z przełączaniem skrzyni na żółw/zając a także z rozłączeniem przedniego napędu. Jak wiadomo w tym ciągniku często wiąże się to z awarią komputera sterującego skrzynią. U mnie komputer jest odłączony natomiast jest zrobiona BARDZO prowizoryczna przeróbka na przekaźniki. Do tej pory działało jednak coś musiało paść i chcąc to naprawić niestety nie mogę dojść do ładu i składu z tym. Chcę zrobić instalację na nowo jednak byłbym wdzięczny jakby ktoś ogarnięty na schemacie rozrysował jak takowa instalacja ma wyglądać jakich użyć przekaźników oraz jak to wszystko połączyć. Temat przekaźników był już w wątkach poruszany jednak schematu nie znalazłem jak to dobrze zrobić. Liczę że ktoś pomoże i mi i innym forumowiczom którzy mają podobny problem.
    • Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??