Polecane posty

sobol91    9

Kupie ciągnik pow 100 km 6 cyl zetor ursus 4×4 . Woj łódzkie proszę o kontakt pilne. 531271299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Niektórzy podobno wracają do ciążkiej serii. Byłem w sobote u znajomego mechanika, który pracuje u dealera nowych ursusów, farmtraków i tymów jako servisant. Mówi że to straszny kit z tymi  mocami jakie piszą na maskach. 11054 ursus miał po sprawdzeniu 86KM :). Sam nie kupił tego sprzętu tylko użytkuje 914 i nie zamierza zmieniac na nic nowego. Mówi, że rolnicy którzy pokupowali te nowe "supersprzęty" szukają starych 1224 nawet do remontu...

Farmtraca na skrzyni ZF nikt w polsce nie potrafi naprawić. Sprzedają to do niemiec bez gwarancji bo oni się tego nie boją brac bo to ich produkcja.... jaja na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobol91    9

Zdecydowałem się na starego Ursusa /zetora ze względu na części . Kupiłem crystala 12045. W ładnym stanie i zobaczymy jak się będzie sprawował. Napędowy sam naprawie jak ogarnę dobra książkę i wcale tak głośno w nim nie jest zakupiłem dziś gumowy dywan na podłogę i mam stare dywany z filcu zobaczymy jak będzie.
Zdecydowałem się na starego Ursusa /zetora ze względu na części . Kupiłem crystala 12045. W ładnym stanie i zobaczymy jak się będzie sprawował. Napędowy sam naprawie jak ogarnę dobra książkę i wcale tak głośno w nim nie jest zakupiłem dziś gumowy dywan na podłogę i mam stare dywany z filcu zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj