Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

W imieniu Agrolok. Sp. z O.o.

Poszukiwani Doradcy ds. żywienia zwierząt - kilka etatów!

Województwa: wielkopolskie, łódzkie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

Zadania:

- prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu żywienia zwierząt (trzoda, bydło)

- układanie dawek żywieniowych

Wymagania:

- wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne

- praktyczna znajomość zasad żywienia zwierząt

- doświadczenie w układaniu dawek żywieniowych

- umiejętność prowadzenia szkoleń

- prawo jazdy kat. B

Agrolok zapewnia:

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- konkurencyjne wynagrodzenie

- udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

- samochód i inne narzędzia pracy

CV z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: praca@agrolok.com.pl

Zapraszamy do kontaktu także telefonicznego 56 682 38 88.

Szczegóły tutaj

Zapraszam na www.elvita.com.pl

Jesteśmy na facebooku http://on.fb.me/1C8oi19

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szermiro
      Cześć wszystkim  
      Jestem tutaj nowy i jeżeli umieściłem post nie tu gdzie się należy to proszę o wyrozumiałość .
      Nawiązując do tytułu piszę tutaj w sprawie studiowania zootechniki ,a szczególnie na UWM Olsztyn.
      Co sadzicie o tych studiach (czy to jest przyszłościowe) ,pewnie niektórzy powiedzą ,że nie ma po tym pracy ,ale ja starałbym się robić jak najwięcej kursów itp.
      W szczególności interesuje mnie praca w federacji bydła (interesuje się bydłem). Jeżeli możecie to podzielcie się swoimi opiniami
      A bardzo chciałbym nawiązać kontakt z osobami studiującymi zootechnikę na UWM jeżeli są tu jakieś
      Pozdrawiam,
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?

• Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
    • Przez lukasz2207
      John deere 1065 brak mocy nierowna praca silnika dobrze wkreca sie na obroty ale przy tym nawet dymka nie puści. Sprawdzona pompa wtryskowa, nowa pompka zasilajaca,zbiorniczek odpowiedzialny za przelew sprawny, elektryczna pompka dziala, przewody drozne sprawdzone ,filter paliwa nowy, powietrza czyste, zbiornik wyczyszczony a ciagle dostaje mało paliwa 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.