Polecane posty

agrowiktor    35

Witam wszystkich !

Zastanawiam się nad wyborem agregatu talerzowego 2.7. Jakiej firmy będzie najlepszy ?Podajcie propozycje i ceny.  Chodzi głównie tez o to czy w takim zestawie z siewnikiem poradzi sobie Zetor Proxima 85. Liczę na pomoc z góry dziękuję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170

Podpinam się pod temat bo sam mam dylemat co do takiego agregatu. Trochę lipa ze ścieżkami przy 2,7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matpol    9

Ja mam agregat agromasz z wałem packera i pracował z tym Pronar 82sa fakt trochę to waży ale dawał radę obecnie dla jd 6115m to za mało ale agregat ma zaledwie 3lata to tylko wymiana siewnika i będzie ok choć racja ze ścieżkami będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezopolanin    133

Posiada ktoś agregat talerzowy 3 m do ciągnika 105 KM ? dawał by sobie radę ? Gleby średnie z czasu ciężkie a z czasu też piach. jaki wał najlepiej wybrać żeby do wszystkich typ gleb pasował. Zastanawiam się nad firma Tolmet . Proszę o jakieś podpowiedzi
Ogólnie zwracałem uwagę też na wagę bo gdy agregat tej samej szerokości tylko innych firm różni się o 200 kg wagi no to już świadczy o jakości jego. Musi być gdzieś w takim przypadku "odchudzony" . Oszczędność na materiale a cena podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

na chwile obecną CHYBA Tolmet jest najcięższy i najtańszy, a wykonanie za te pieniądze nie budzi żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam pytanie przygotowuje pole do siewu i jest na nim wykonana tylko orka zimowa i moje pytanie brzmi jaką maszyną wjechać talerzówką i potem agregatem czy talerzówką, włóką i po kilku dniach agregatem ? 
    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez bandit1945
      Witam.
      Mam kilka pytań odnośnie rzepaku bo dopiero zaczynam przygody z tą uprawa....
      Mam bronę wirową z wałem rurowym i za nią leci siewnik odrazu....
      Pytanie mam czy musi być packer zamiast wału rurowego... Czy nie będzie problemów ze wschodem jak ziemia nie będzie utloczona po wale....
       
      Jak głęboko siejecie rzepak? Tak jak pszenicę czy popuszczacie  docisk Radlice?
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
    • Przez vailus
      Witam Zamierzam zakupić agregat podorywkowy armasz o szerokości roboczej 2,2m. Pracowalby on na ziemi lekkiej jak i na glinie dużo cięższej w uprawie. Sprzezony zostanie z zetorem 8045. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da radę pracować zadowalająco? Głównie chodzi mi o te cięższe kawałki. Jakie opinie krążą o tym agregacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj