EmiliaMarek

ziarenka pod skórą u kury

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kury
EmiliaMarek    0

Dostałam od cioci kurę na rosół i po rozebraniu na kawałki zauważyłam takie małe jakby ziarenka,przypominały ziarenka sezamu i to było wszędzie pod skórą i zastanawiam się czy to jakaś choroba. Od razu mówię że to nie tłuszcz.Może ktoś wie co to?

post-167876-0-70271900-1449168759_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek14    0

Nie jedz jej, prawdopodobnie to jakichś rak

Ludzie na wsi często zabijaja kury które są jakieś nie swoje i po zabiciu sprawdzająś co jej było i czy nadaje sie do spożycia

Westa    9

No nie spotkałam się z czymś takim, ale szczerze to nie wygląda to dobrze. Inną opcją jest pasożyt, po pobieżnym przejrzeniu internetu wpadła mi nazwa "sarkocystoza", tyle że częściej trafia się u dzikich kaczek niż hodowlanych kurek i indyków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ktomek154
      cześć, mam w planach budowę kurnika dla brojlerów. Na początku jednak chciałbym zapoznać się z tym tematem. Można przerobić starą chlewnie na kurnik? wymiary 12 na 40 metrów. da radę to przerobić w miarę tanich pieniądzach?
    • Przez Pasja
      Witam! Otuż rok temu a dokładnie w czerwcu zaczeły mi nośić kury liliputki nie mieszańce , i zaczeły mi przelatywać przez ogrodzenie a za ogrodzeniem mam psa ktöry jak tylko zoczby kure kaczke itp to zagryza , więc obciołem im wszystkie lotki i po obcięciu przestały się momentalnie nośić.Miał może z was taki przypadek? Czy da się coś z tym zrobić?
    • Przez DanielKocima
      Witam mam problem z kolorem żółtka w jajkach, dużo klientów mówi że żółtka są blade i nie podoba im się to woleli by zolciejsze nie wiem czy zwiększyć % kukurydzy barwnik nie wchodzi w grę podaje skład mieszanki 
      518kg pszenica
      212 śruta sojowa
      150 kukurydza
      90 kreda
      20 witaminy lnb 2%
      10 olej słonecznikowy
      Oraz dostają kapustę 
    • Przez ZwolakPL
      Witam!
      Mam zamiar kupić inkubator półautomatyczny na 56 jaj głównie z myślą o kurach. Sprzęt będzie głównie dla własnego użytku, ale planuję także zbierać zamówienia ze swoich okolic na młode pisklaki. Nie posiadam gospodarstwa rolnego, a kury są jako w gospodarstwie domowym. Czy jest to opłacalne? Lepiej swoje jajka kupić z targu czy brać je od klienta? Odnośnie samego inkubowania macie jakies wskazówki? 
      Pozdrawiam
    • Przez Tomasz35
      Dzień dobry, od niedawna mam kilka kur i u jednej pojawił się taki problem jak na foto, nie wiem czy to objaw jakiejś choroby czy skutki ataku innej kury, jest jedna taka co męczy czasem inne. Chy ktoś się spotkał z podobnymi objawami? Dziękuję i pozdrawiam. Tomasz 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.