Skocz do zawartości
News
Riczson

Valtra n103.4 vs Massey 5611 & Massey 6612 vs Valtra N113

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
Riczson    1

Witam zastanawiam sie nad zakupem ciągnika. ma to byc ciągnik główny na ok 35ha

Valtra n103.4 vs Massey Ferguson 5611

Massey 6612 vs Valtra N113

Który z wyżej wymienionych ciągników byście wybrali lub polecili ewentualnie coś zaoferujcie podobnego.

Dodam że odległość do serwisu taka sama valtra i massey

LukaszC5    21

Ja bym brał Valtrę z przekładnią HiTech bo ta skrzynia to jest prosta (Jak na tej rodzaj srkzyni) i sprawdzona konstrukcja.

Produkują ją bez większych zmian od lat 90 i to nawet w modelu T gdzie moc dochodzi prawie do 200 km także jest stworzona do bardzo dużych obciążeń.

Na Fergusonie nie znam się za bardzo,ogólnie to dobra marka ale jednak ja wolałbym Valtrę bo jest według mnie dużo pewniejsza z wyżej wymienionych względów.

Silnikowo obydwa korzystają z silników AGCO Sisu więc tutaj nie ma różnic.

massei8    28

MF i valtra to praktycznie to samo porównaj ich parametry i cenę bo po co przepłacać jak to samo ja bym brał 6612 lub n113 w mf jest lepszy komfort jest masywniejszy

Wiadomość z agroFakt.pl

Riczson    1

Za MF przemawia komfort i wykonanie wnętrza, valtra słaby design, parametry prawie podobne, a awaryjność ktoś coś powie? a ja wasza współpraca z dealerem MF?

massei8    28

współpraca z dealerem bardzo dobra. Mamy dwa mf-y 5465 ma już ponad 7 tyś mth jedyne co było w nim robione to dwa czujniki były wymienione i jakaś uszczelka ale to na gwarancji a 7495 u nas jest od wiosny był kupiony z przebiegiem 125 mth teraz ma 650 mth i jak narazie wszystko gra

LukaszC5    21

Nie wiem skąð wam się wzięło że MF i Valtra to prawie to samo.

Silniki mają identyczne ale cała reszta to kompletnie co innego.

Riczson    1

Massey 6612 podstawa  Jd 6125M hydraulika wzmocniona, przedni tuz i opony 540 i 440 reszta standard

Przychodzimi na myśl jeszcze Claas Arion 440/450 orientujecie sie jak wygląda w porównaniu do wyżej wymienionych modeli?

kris14    261

Arion 400 w porównaniu do 6M to kruszynka trochę.

MF ma jedną słabość- tylko Dyna 4 ale za to nowocześniejszą kabinę i mocniejszy podnośnik, a jaka cena za MF'a? Bo gdy rozmawiałem z Korbankami chcieli za niego dużo więcej niż za JD 6115M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ShunDevil
      Witam poszukujemy wraz z ojcem ciągnika o mocyktórej 110-140 koni.Ciągnik ma być główny w gospodarstwie.Ma być to ciągnik nowy i powinien zmieścić sie do 340 tys.

• Przez Zico99
      Witam poproszę was o opinię który waszym zdaniem i dlaczego? Tylko te dwa ciągniki mnie interesują. 
    • Przez globus512
      Witam. Proszę o opinie ponieważ zastanawiamy się nad nowym ciągnikiem, właściwie bierzemy pod uwagę tylko Valtrę lub John Deera. Moc 195 do 220km 
      Jeśli John to 6195R lub 6215R na skrzyni DD lub PQ czy AQ jak ona się tam nazywa
      Jeśli Valtra to T194 lub T214 Versu na Powerschifcie
      Na Valtrę T214 na oponach 710 tył i 600 przód, nawigacja do 2cm, skrętne błotniki, 4 pary hydrauliki, przedni tuz, miękka ośka, dolny zaczep smart Tuch i kilka innych cena 433 tyś netto mi zaproponowali. 

Co lepsze, mniej awaryjne, i mniej pali ? Będę wdzięczny za opinie. W gre nie wchodzi ani NH, ani Deutz biorę te 2 pod uwagę
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez SlaSzy
      Poszukuje jakiegos używanego konia pociagowego 150-180 KM, w okolicy pojawił się axion  cmatic w zadowalającym stanie , boję się skrzyni biegów cmatic , niby fajna ale to typowa bezstopniówka  ZF o której nic nie wiem. Ciekaw jestem tez ile może kosztować naprawa takiej skrzyni, vario z fendt za naprawe w okolicy cenią od 5 do 25 tyś , ZF będzie  taniej czy drożej ? Kolejna sprawa to jakoś bardzo duzo jest na sprzedaż tych axionów , czyzby ludzie byli niezadowoleni z nich ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.