Skocz do zawartości
majes

drzwi do magazynu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Drzwi
Sadek    446

Nie ciągnąć ciągowych spawów tylko całą konstrukcję "pofastrygować" i dopiero spawać dokładnie.

Tomasz78    287

Moje zdanie jest takie każda polowa dzwi powinna mieć obramowanie z profila ,im większa połac tym profil o wiekszym przekroju ,przy wymiarze 3,5/2 dal bym 50/50/3 a poziome 40/40/2 to wystarczy ,co do ściągania spawu to ,tak jak kolega napisał punktowo ,mozna dodać trójkąty z blachy 3-4mm w narożnikach też punktowo przed pospawaniem narożnika ,ja stosuję inna metode zacinam na lekko rozwarty kąt  ,spawam od środka na tzw. zero ,a zewnetrzne spawy zalewam szerzej ,wtedy materiał wraca mi do kąta prostego .

Wiadomość z agroFakt.pl

balcerek1    91

Łapiesz punktowo na środku kształtownika potem kontujesz ramę i łapiesz punktowo na rogach kształtownika i dopiero na wiwat i muszą być kąty.Nie jedną ramę tak spawałem i się nie zwichrowała.

Edytowano przez balcerek1

Tomasz78    287

Zapomniałeś dodac że jak łapiesz na środku przed kontowaniem ,to musi byc przerwa ,o ukosowaniu scian nie wspomne

gradol123    0

Łapiesz punktowo na środku kształtownika potem kontujesz ramę i łapiesz punktowo na rogach kształtownika i dopiero na wiwat i muszą być kąty.Nie jedną ramę tak spawałem i się zwichrowała.

Chyba chciałeś napisać nie zwichrowała

gradol123    0

Blachę trapezową można przykręcić blachowkrętami do metalu trzymają lepiej niż nity i wtedy blacha usztywnia całe skrzydło

Tomasz78    287

A no, tu jego wada   ale gdzieś już znalazłem powlekane ,,podobne do malowanych proszkowo ,wygladaja jak wkręty do nidy z wkręt-metu

gradol123    0

Zostało mi kilkadziesiąt blachowkrętów i zostane przy nich wkrętarka i ogień, a z nitami jest trochę więcej zabawy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się