Skocz do zawartości
MaciejKr

Sadzonki truskawek Rumba Azja Malwina Alba

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MaciejKr    0

Sprzedam sadzonki truskawek następujących odmian:

Azja, Alba, Elegance, Elsanta, Florence, Garda, Honeoye, Korona, Lambada, Malling Centenary, Malwina, Polka, Rumba, Salsa, Sengana, Sonata, Symphony, Yamaska 

Sadzonki sa dostepne w klasach: 
A- srednica sadzonki 8-10 mm
A srednica sadzonki 10-15 mm
A+ średnica sadzonki 15 mm plus (owocuje w roku posadzenia)

Sadzonki sa legalne, posiadaja licencje i pochodzą od renomowanego zachodniego producenta. Sa oczywiscie wolne od chorób i najwyzszej jakosci dzieki wieloletniemu doswiadczeniu w produkcji sadzonek truskawki. 

Przyjmujemy zamowienia na sadzonki typu frigo, które bedą dostępne od konca marca. 

Cena zależna od odmiany i wielkosci zamowienia. Realizujemy zarówno małe zamówienia ( od 100 szt.) , jak i duże zamówienia ( powyżej 100 tys. szt.) Wystawiamy faktury vat potwierdzajace legalnosc i pochodzenie sadzonki. Cena już od 50groszy

Oferujemy atrakcyjne ceny i najlepszy stosunek ceny do jakości.

Lokalizacja Gołymin-ośrodek mazowieckie możliwy tani transport w obrębie całej Polski

Po wiecej szczegółów proszę sie kontaktować telefonicznie

tel: 573-144-478

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez wasil1995
      witam jestem nowy na forum i mam problem, poszukuję części do deutz fahr dx 110 a dokładniej trybu 3 biegu z synchronizatorem,i to tak koniecznie , ewentualnie całą skrzynie od tego modelu w rozsądnej cenie. może komuś zostało to po jakimś remoncie, ewentualnie po rozbiórce ? u handlarzy częściami nic nie znalazłem, niby wszystko sprzedane .. dopiero po nowym roku coś może bedzie.
      ps. potrzebuję taże tarczy hamulcowej prawej oraz mechanizmu blokady tylnego mostu

• Przez dyziek_1
      Taka jak w tytule, potrzebuję zgrabiarki, generalnie chodzi mi o ramę i jej zaczep, przekładnia może być uszkodzona, ramoniona również są niepotrzebne. Najlepiej woj. podlaskie.
    • Przez KarolGo
      Kupię kombajn Forstschritt E512 albo 514. Powiat bydgoski nakielski sępóleński i okolice.