GR_Mateusz

Opine użytkowników

Polecane posty

GR_Mateusz    32

Cześć. Widziałem podobne tematy ale tylko podobne. 

Mianowicie stoję przed wyborem opryskiwacza, zastanawiam się nad Krukowiakiem Apollo 2000 l z belką polową PHB 

opryskiwacz w najwyższej konfiguracji wykluczając system sterowania GPS. Drugim opryskiwaczem jest Unia Pilmet Plus 2018 z belką REX. Też full opcja. 

Prosiłbym o opinię użytkowników podobnych maszyn, jak to wygląda z jakością, ponieważ w okolicy mało kto posiada tego typu maszyny, a sprzedawcą nie wierzy się w 100% :) 

O obu maszynach słyszałem dużo skrajnych opinii i stwierdziłem,że najlepiej będzie zapytać osób, które mają z nimi kontakt osobiście.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

iron    796

miałem apollo 1500 15m z belka ręcznie rozkładaną. nie wiem jak teraz ale mój niebyt dokladnie wykonany był. malowanie porażka po pół roku farba odpadała.co do osprzętu i jakości oprysku było ok.ale jak to bywa przy zaworach z przodu nie równe ciśnienie na lewej i prawej lancy.no i skrętny dyszel się wybija ale każdy tego typu tak ma .ile teraz cenią za takiego?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez konteno
      Witam . Nabyłem w cenie złomu używany zespół : silnik spalinowy motori minarell z pompą oopryskiwacza annovi reverberi . 
      Czy ktoś na podstawie zdjęć potrafiłby dojść modelu pompy i silnika (ich parametry) oraz czy to pochodziło z jakiegoś opryskiwacza ? czy raczej pracowało luzem/solo 

• Przez yacenty
      Mam problem z moim ostatnim nabytkiem.
      Do 200l w beczce jest sucho. Powyżej podczas pracy widać że z ramy kapie woda. Dziś na noc zostawiłem ok 270-280l wody, rano było 180.
      Jakie macie pomysły na znalezienie nieszczelności? Jakiś barwnik z lampą uv? Może coś innego? Lecąc optycznie przy wodzie nie widać skąd się sączy.
    • Przez TheBartek98
      Witam planuje zakup opryskiwacza Tolmet Klara 600litrów .Chciałabym się dowiedzieć o opinię użytkowników, jak oceniacie ten ocynk, jaka pompa według was jest dobra do tego opryskiwacza, jaki rodzielacz i jakie dysze ?? Czy też coś polecacie co warto zainwestować w ten opryskiwacz
    • Przez rolkam72
      Witam wszystkich. Otóż mój opryskiwacz stracił ciśnienie a mianowicie ciśnienie jest lecz słabe. Sprawdziłem szczelność przewodów itd wszystko ok więc rozebralem pompę. W pompie membrany ok zaworki i uszczelniacze również i jest taki myk. Te plastikowe okrągłe tloczki popuchajace membrany. Z jednej strony kręcąc wałkiem wszystko wygląda ok lecz z drugiej ten tloczek czy jak to się fachowo nazywa nie wysuwa się wogule poza obudowę a ruch jego jest jakby bardzo mały. Wydaje mi się że to tak nie powinno być. I tu pytanie czy sam środek ten wałek i cały mechanizm można dokupić i wymienić? Nowa pompa 600 lub 700 zł a opryskiwacz potrzebny 5 dni w roku. I dodam że to opryskiwacz Zbuczyn obecny popularny biardzki belka 12m zbiornik 400l
    • Przez Daoran23
      Siema może głupie pytanie ale jak wymienić olej w pompie bertolini opryskiwacz biardzki ciągany 1200l przygladam się i nie widze żadnej śruby czy to jest tak głupio zrobione ze muszę wymontować pompę
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.