kaseton

Pompa wspomagania mf 168

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
kaseton    7

Mam pompe wspomagania takją jak na tym zdjęciu.  jest wychodzona i czy dać do regeneracji czy lepiej dołożyć i kupić nową za 500 zł.           

6435453574ff6754016fe4.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piterwx2
      Witam. Mam problem ,ponieważ z dnia na dzień przestał działać tur ,tzn. kilka dni temu wylałem stary olej i zmieniłem na nowy (AGROL U) założyłem filtr oleju hydraulicznego (nie było poprzedniego bo ktoś wyżucił i nie założył) odpowietrzyłem filtr i odpaliłem ciągnik zdziwiło mnie bo tur ani zareagował. Podnośnik działa, wspomaganie kierownicy też a tur nic. Nie wiem co dalej robić ręce opadają już od soboty próbuję to zrobić..

PS: tur jest na hydraulice zewnętrznej tzn. (oddzielna pompa)
      Błagam o podpowiedz..
    • Przez bartus14
      Niedawno nabyłem mf 6495 2005r. Silnik sisu skrzynia dyna shift  Ma problem powyżej 1.5 tys obrotów mrugaja kontrolki swiecy zarowej ,zapchanego filtra ,wlotu powietrza i wyskakuje blad 36. Co jest nie tak? Mial ktos takie objawy?
    • Przez ceston
      Witam potrzebny mechanik do MF 1014 w sprawie hydrauliki bo już nie daje z nim rady. Kujawsko pomorskie okolice Grudziądza dokładnie 20 km od niego. Wyjmowalem już rozdzielacz od podnośnika czyscilem a on nadal uparcie dźwiga ramiona do góry.
    • Przez Sesk
      Witam , mam pytanie , ile dokładnie mamy filtrów od hydrauliki i skrzyni w tych ciągnikach?

• Przez Wolodymyr
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 2620, 2640 bo nigdzie nie mogę znaleźćchodzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.