Skocz do zawartości
News
Tommekpol

Prasa Unia Famarol DF 120.1,8 D. Godna uwagi.

Polecane posty

Tommekpol    0

Oferta nie aktualna. Prasa została sprzedana. Temat do zamknięcia

Edytowano przez Tommekpol

extrabyk    2031

Jeśli nadal w temacie części działacie tak jak 2 lata temu to nie kupiłbym u was nawet skarpet.....

Tommekpol    0

Jeśli nadal w temacie części działacie tak jak 2 lata temu to nie kupiłbym u was nawet skarpet.....

Widzę że konkurencja nie śpi.

extrabyk    2031

Ani ja nie jestem dla was konkurencją ani wy dla mnie...jestem rolnikiem, który przez pół roku był zwodzony obietnicą załatwienia potrzebnej części do rozżutnika obornika. Dzwoniłem w tej sprawie co ok. miesiąc przez pół roku. Za każdym razem obiecanki oraz inna cena ale akceptowalna ale na koniec cena "wzrosła" o ok. 300 % w stosunku do wcześniejszych ustaleń.

Obiecałem osobie odpowiedzialnej za części u was,że każdemu rolnikowi przy każdej okazji opowiem o tym jak mnie załatwiliście i bedę radził omijanie was szerokim łukiem.

Moja maszyna stała przez pół roku a ja traciłem pieniądze nie mogąc jej używać ale wy traciliście przez to dużo więcej bo paru znajomych odstąpiło od zakupu u was poważnych maszyn za konkretną kasę.

Uważam,że każde lekceważenie rolnika przez urzędnika, handlowca czy producenta powinno byś piętnowane bo to MY ROLNICY ciężko na was pracujemy i należy nam się za to szacunek i uczciwe podejście.

Rolnicy mają dość innych problemów niż tracenie czasu, nerwów i kasy na współpracę z ludżmi, którzy ich lekceważą !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez unipasz
      siema  mam prasę rolując  deutz fahr GP 2.30  i ucina mi  sznurek w połowie beli raz na 4 ,5 beli
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Chcę kupić prasę z powyższych lecz nie wiem która była by najlepsza. Wiem że Case i NH to prawie  to samo lecz może się czymś różnią. Czy warto kupić prasę zachodnią czy polska też da radę. Dodam że prasa będzie robiła ok 550 bel rocznie. Pracowała by z 82km ciągnikiem. Czy częśći zamienne do tych pras bardzo różnią się ceną? Słyszałem od wielu że Unia to najlepsza polska prasa. Czy waszym zdaniem Unia wystarczy na 550bel rocznie. 
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez patryk072
      Cześć, mam takie pytanie, chcę dokonać zakupy pługu, nie bardzo chciałbym wydawać dużo pieniędzy na zagraniczne pługi, mój budżet to około 30-32 brutto, myslałem o zakupie pługu Unia IBIS L 3+1 , znajomi wspominają również o pługach Agro - Maszu tutaj ceny są dużo niższe, pług ciągny będzie New Hollandem T5060 106km, dajcie znać jakiego najlepiej dokonać zakupu według was!
      Dzięki!
    • Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.