News
Tommekpol

Prasa Unia Famarol DF 120.1,8 D. Godna uwagi.

Polecane posty

Tommekpol    0

Oferta nie aktualna. Prasa została sprzedana. Temat do zamknięcia

Edytowano przez Tommekpol

extrabyk    2474

Jeśli nadal w temacie części działacie tak jak 2 lata temu to nie kupiłbym u was nawet skarpet.....

Tommekpol    0

Jeśli nadal w temacie części działacie tak jak 2 lata temu to nie kupiłbym u was nawet skarpet.....

Widzę że konkurencja nie śpi.

extrabyk    2474

Ani ja nie jestem dla was konkurencją ani wy dla mnie...jestem rolnikiem, który przez pół roku był zwodzony obietnicą załatwienia potrzebnej części do rozżutnika obornika. Dzwoniłem w tej sprawie co ok. miesiąc przez pół roku. Za każdym razem obiecanki oraz inna cena ale akceptowalna ale na koniec cena "wzrosła" o ok. 300 % w stosunku do wcześniejszych ustaleń.

Obiecałem osobie odpowiedzialnej za części u was,że każdemu rolnikowi przy każdej okazji opowiem o tym jak mnie załatwiliście i bedę radził omijanie was szerokim łukiem.

Moja maszyna stała przez pół roku a ja traciłem pieniądze nie mogąc jej używać ale wy traciliście przez to dużo więcej bo paru znajomych odstąpiło od zakupu u was poważnych maszyn za konkretną kasę.

Uważam,że każde lekceważenie rolnika przez urzędnika, handlowca czy producenta powinno byś piętnowane bo to MY ROLNICY ciężko na was pracujemy i należy nam się za to szacunek i uczciwe podejście.

Rolnicy mają dość innych problemów niż tracenie czasu, nerwów i kasy na współpracę z ludżmi, którzy ich lekceważą !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus56
      Witam w najbliższym czasie planuje zakup polskiego pługa  zagonowego  moja uwagę zwrócił pług agromasz z 2008 roku na zabezpieczeniu  posiadam już pług zachodni  overeum sweden 4 na zabezpieczeniu sprężynowym ale z roku na rok pola troszkę dobywa zastanawiam się nad kupnem drugiego pługa pomocniczego  tym razem  polskiego który pracował by z ciągnikiem 85 km lub 110 km jaki pług wybrać i  jakie są wady i na co zwrócić uwagę kupują używkę =D
    • Przez 343
      Witam.Szukam prasy używanej do 60 tys , belowała by głównie słomę ,jaką byście polecili.
    • Przez kamil5421
      Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.
    • Przez konradkaczorowski
      Witam chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy w życiu remont . Wydatki na materiały wyszły mnie +/-500 zł. Na kolejny ogień idzie Ursus C-360, z którego też będzie fotorelacja. Zdjęcia może nie są profesjonalnie zrobione, ale liczy się efekt końcowy.

• Przez radekFT675DT
      Witam.
      Czy ma może ktoś instrukcję obsługi do sterownika sipma z590/1 lub podobnej, albo może chociaż jakieś zdjęci lub skan z instrukcji.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.