bronx

CASE jx 70!!

Polecane posty

kliper    0

nie silnik ci sie obrucił tylko jak robiłeś pompe to pompiaż ustawił ci pompe na zero


musisz ustawić zero w silniku blokuje sie na kole zamachowym z lewej strony ciągnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliper    0

wałek w pompie masz na stożek czy na klin


a tak wogule to zaczni od tego poco wyimowałeś pompe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u nas w dwóch miejsach zero w ciagniku ustawiał i pompa na zero i wtedy będzie git bo inaczej jak tego nie będzie i założysz to chodzić nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliper    0

Widze że nikt  ci nie pomógł żeby było dobrze musisz ustawić pierwszy tłok w górnym położeniu. Musisz zdjąć pokrywe klawiatury kręcąc silnikiem w prawą stronę patrz na pierwszy tłok na zawory od strony chłodnicy jeżeli wydechowy kończy prace a ssący zaczyna to tłok jest w górnym położeniu. To jest zero silnika z lewej strony po niżej rozrusznika jest zaślepka gómowa tam jest zero na kole. Powinno się zgrywać. Pompe masz na  stożek z nacięciem na klin na pompie jest znak nacięcie na klin musi być ustawione na znak to jest zero pompy. Z doświadczenia wiem bo zajmuje się mechaniką ciągników. Jeżeli Ci ukręciło głowice w pompie sprawdź końcówki bo pewnie są zapieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez kuba12345
      Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.
    • Przez promokator
      Witajcie, oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Teraz ją montuję do ciągnika i co się okazuje.... obracam wałkiem pompy i nie widać paliwa na króćcach, odpowietrzyłem pompę (śrubka pomiędzy dwoma króćcami na górze sekcji) i paliwo się pokazało, ale tylko na pierwszym króćcu, na drugim sucho. I co teraz, czy tak długo pompować pompką ręczną i odpowietrzać sekcję, aż pojawi się paliwo na drugim króćcu? Czy ..... no właśnie, co?
       
      Pomocy....
    • Przez emtezecik
      witam jestem ze zgorzelca poszukuje osoby która regeneruje pompy wtryskowe silnik d240, 82 ts pompa cieknie do tego peknieta bembrama prosze o jakies namiary moze kolega z legnicy cos podpowie . pozdrawiam
    • Przez davone23
      Witam! Czy ktoś wie gdzie dostane sekcje tłoczące pompy wtryskowej do zetora 3011 Major?
      W sklepach w moich okolicach nie wiedzą nic na ten temat. Zagadką jest czy może od C-360 podejdą ? 
      a może od zetora 5011?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj