Skocz do zawartości
News
claas426

problem z podłączeniem rozdzielacza mailleux...

Polecane posty

claas426    0

witam kupilem adaptacje do claasa celtisa po podłączeniu rozdzielacza i odpaleniu cągnika zadusilo mi silnik...zasilanie wszystko ok ale rozdzielacz nie przelewa wgl oleju...myslalem ze moze to bład w podłączeniu ale wszystkie warianty wypróbowane i nic....jaka jest zasada dzialania tego rozdzielacza?czy jest on dedykowany pod konkretna hydraulikę?moze ktoś posiada jakiś schemat podłączenia?wiem ze jest to specyficzny rozdzielacz...jak go rozgrysc!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi_86    5

ważna jest liczba przyłączy na rozdzielaczu a dokładniej P-zasilanie T powrót swobodny i T1 powrót z ciśnieniem , lub tylko P i T, opcja 2 jest dupna bo możesz jedynie podłączyć pod fabryczny rozdzielacz którym będziesz dawał olej na ten od ładowacza, za to opcja z trzema ścieżkami, P podłączasz zaraz za zaworem pierwszeństwa zamiast metalowej rurki  (taka kostka za zbiornikiem paliwa która zawsze priorytetowo daje olej na orbitrol do kierowania a później hydraulikę) lub z tyło ciągnika na zasilaniu rozdzielacza i takim sposobem masz zasilany rozdzielacza ładowacza ale został ci luźny przewód do hydrauliki z tyłu i tam podłączasz T1, czyli układ się zamknął ale jeszcze musimy podłączyć spływ bez ciśnienia centralnie do skrzyni więc jeśli masz na hydraulice z tylu dwie rurki wchodzące na góre w rozdzielacz to prawa będzie robiła za wolny spływ i tam trójnikiem pchamy T  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam . posiadam ciagnik claas 836 i na slupku ma takie cos co widac na zdjeciu . nie m instrukcji i nie moge znalesc do czego to sluzy. Ktos pomoze a moze ktos posiada instrukcje ciagnika z pdf

• Przez zasada
      cześć,jestem przed zakupem kombajnu chcialbym sie dowiedziec od właścicieli kombajn bedzie nowy
    • Przez vegeta23
      Witam. Noszę się z zakupem ciągnika o mocy ok. 100 - 120 km. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Orka, siew.
      Na razie w głowie miałem tylko JD 6230 lub 6330 najlepiej w wersji Premium. Ostatnio na youtube natchnąłem się na prezentacje Claasa Ariona 430. Bardzo mi się spodobał.
      Proszę doradźcie czy te dwa ciągniki można ze sobą porównać. Jak prezentowały by się one gabarytowo. Chodzi mi o to żeby ciągnik był dość masywny bo miałby być do ciężkich prac. JD będzie większy czy Claas? No i ogólnie jak te Ariony się spisują jakie mają opinie.
      Jeszcze jedna prośba. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć nazewnictwo serii Arion bo widuje ariony 400, 500 i 600. czym one się różnią itd.

• Przez mateusz092111111
      Witam mam taki problem ze kupilem claasa  690 v8 utnę troche i woda wchodzi mi na czerwone  i tylko zmniejsze obroty maszyny i odrazu temp wody spada proszę o pomoc jak najszybciej
    • Przez mateusz092111111
      gotuje sie mi woda w claasie 690 i to jest dziwne gdy zmniejsze obroty maszyny to woda spada chlodnica byla czyszczona z zewnątrz a w srodku przepłukiwana odkamieniaczami i to pare razy silnik tez był sprawdzany bo byly planowane głowice i zakładana uszczelka a pompa wodna chyba jest ok bo widac ze tloczy wode do chlodnicy bo widac ze woda ma obieg termostaty tez sa wyjete nie wiem co mam robic więc prosze o odpowiedz jesli ktos miał podobny przypadek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.