Rolnik7343

Jaki paszowóz 3m3 - 5m3

Polecane posty

Rolnik7343    5859

Jak cena takiego ?

Najlepszy by był 3m3 ale z tego co wiem tylko sano miało takie małe paszowozy dzwoniłem do nich i juz ich nie produkują :unsure:

Bo jak mam kupic 5m3 i ma byc połowa to wole kupic mniejszy a przy okazji tanszy i mieszac pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam8550    15

Nie wiem czy wiesz, ale przy pojemności 3mciężko jest wymieszać bele, zbyt mały kosz. Kolega miesza dla 40 sztuk w wozie 10m3 i wóz jest wypełniony w 2/3.

Edytowano przez Adam8550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Całych zwijek nie chce łądowac wiec mysle ze problemu by nie było chodziło by mi zeby pomiescił i wymieszał około pół beli siana, 1/3 beli słomy, łyzke kukurydzy i wysłodki

Dzwoniłem do sano i niestety nie mają juz w swojej ofercie paszowozów 3m3 :unsure:
Znacie moze jekies firmy które produkują paszowozy ponizej 5m3 ?

5m3 i wiecej problemów nie ma z kupnem a mnie interesuje czy mniejszy mozna gdzies kupic

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breat    0

Kolego najpierw porozmawiaj z osobami które takie maszyny użytkują, a poza tym na jaką ilość krów potrzebujesz maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Paszowóz ma byc na 30 szt  krów i opasów
W paszowozie chce mieszac podstawowe rzeczy które daje sie i tym i tym czyli siano, słoma, kukurydza, wysłodki i śruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breat    0

Witam,

 

Kolego możesz obejrzeć w internecie markę Silofarmer a na żywo w woj podlaskim lub mazowieckim u gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Wypowie sie jeszcze ktos na ten temat ?

Jakiego producenta polecacie itd :)

 

Ja jestem z kujawsko-pomorskiego i w tym województwie najlepij zeby był paszowóz do obejrzenia/ przetestowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Na 30 szt 3m ?
Kupuj 8m3 i nie zawracaj sobie gitary...

Sam mam sano 5 i 3/4 belki i ledwo już miesza a jak zaladujesz do pełna zapomnij o wymieszaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    133

Są różne przypadki i niektórym 8m3 jest po prostu za duży lub jego wymiary nie pozwalają na wjazd do obory. Znajomy kupił 7m3 tylko dlatego że inny nie zmieściłby mu się do obory i miesza po dwa wozy bo zawsze to szybciej i inna jakość paszy niż wozić wszystko ładowarką czy taczką. Więc nie można od razu krytykowac tego typu wozów bo jeżeli coraz więcej producentów wprowadza na rynek wozy 5m3 itd. to znaczy że musi być na nie zapotrzebowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania wóz paszowy Trioliet solomix 10 m3 , stan b,dobry. posiada wagę elektroniczną , wysyp na dwie strony ,
      ​ 
      Cena do negocjacji ,  23 500 ... zainteresowani PriV .



    • Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . paszowoz teioliet 12m 2 slimaki . stan paszowozu dobry cena 28 700 . wiecej info priv


    • Gość
      Przez Gość
      Witam Wszystkich
      Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 
      Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?
      czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix
      Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15
      a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.
      obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.
      Bardzo bym prosił o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj