bartek392

Używany ciągnik 45-60 kM 4x4 do 40 000zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek392    0

Rozważam sprzedaż ursusa 3512 i zakup małego ciągnika z napędem 4x4 gdyż np. przy sadzarce 4-rzędowej potrafi się kopać czy grzęznąć w błocie, ciągnik głównie do obróbki tytoniu i warzyw oraz ciągnięcia przyczepy samozbierajcej(ok. 3t), także najlepiej żeby był w miarę wąski i zwinny. Nie używałbym go raczej do jakiś ciężkich prac. do przeznaczenia mam ok. 40 tys. Trochę grzebałem i ciężko znaleźć coś konkretnego.

Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

MTZ 82 jest mały,wąski i jest oszczędny i spokojnie znajdziesz go w tej cenie tylko że ma 80km.

Ma wąskie opony a przy warzywach to duży plus.

Części są łatwo dostępne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba25    20

Ja bym polecił zetora 5245 3 cyl więc nie powinien dużo spalić podczas pracy do 40 tyś powinieneś coś znalezć  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Renault 65/68-14 maly zwinny i pali bardzo malo :) rewers i itp. I nie tak drogie czesci i wgl polecam :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Pewnie że niezłym rozwiązaniem byłby zetor52 45 lub 62 45 bo części nie takie drogie i koła wąskie dostępne bez problemu chociaż reno czy inne zachodnie są niezłe no ale z częściami może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Daj spokój z 60-tką. Jak nie brakowało Ci dużo mocy a jedynie uciągu to zobacz sobie MF 352 4x4 ( silnik co w 3512 tylko z turbo ok 55KM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek392    0

MF 352 super, ale ciężko znaleźć coś takiego. No i nie wiadomo jak z częściami bo skoro ciągnik trudno dostępny to i pewnie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

zetora 5245 kup części wszędzie dostępne, w miarę ekonomiczny a i egzemplarz "krajowy" od rolnika możesz kupić a nie zagraniczny szrot typu "renia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Jeśli renówkę uważasz za szrot to czym jest zetor? Bo na pewno nie czymś lepszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja w tej cenie kolego polecił bym Ci Renie 58-34, 5514, 61.14, Deutz DX 3.50 małe, zgrabne, oszczędne i wytrwałe ciągniki. Części dostaniesz praktycznie wszędzie proste w obsłudze. Wystarczy zadbać.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyziek_1    48

Polecam zetora 5340, brat ma takiego od nowości tj, od 1998 roku. Ma zrobione ponad 8 tys. motogodzin i dopiero niedługo pierwszy poważny remont. Części tanie, ciągnik dosyć zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Kolega szuka mały ciągnik do 60KM a ty wyjeżdżasz z 72KM zetorem który spali przynajmniej tyle co 80KM Perkins.

MF 352 - silnik i tylny most to niemal identyczny jak w MF 255 czyli bez problemu. Skrzynia i przedni most to zależy już co się popsuje. Mało ich jest bo są mało popularne, na zachodzi pomocnicze ciągniki zaczynały się od 60KM w górę. 

To najlepsza jeśli chodzi o niezawodność seria MF po 90-tym roku.

Zetor 5245 - jeśli gabaryty Ci pasują to dobry ciągnik i bez problemu z częściami. 

Ewentualnie może coś większego to MF 362, 365 lub polski odpowiednik Ursus 4514.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek392    0

Powiem tak jeżeli chodzi o budżet to jeżeli znajdzie się coś interesującego to rzecz jasna mogę dołożyć te 10 czy nawet 20 tys, Zetor to ciekawa opcja, ale ma duże gabaryty,  do lasu tym np. już nie wjadę, dlatego raczej go nie rozważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

Jeśli renówkę uważasz za szrot to czym jest zetor? Bo na pewno nie czymś lepszym. 

 

renówka kupiona w Polsce od handlarza jest szrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autofan    26

Skoro ma być tej samej mocy to ja bym poszukał 3514, albo do swojego poszukaj przedniego napędu, bo przecież on był fabrycznie montowany. A przynajmiej resztę to wiesz co masz, zwłaszcza, że 3P mało pali w lekkich pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli007    0

Witam, trafił mi sie kupiec na c360 i chętnie ja wymienię na coś bardziej komfortowego, mniej palącego i przez napęd praktyczniejszego... bo szczerze mówiąc ostatnio prawie jej nie używam przez komfort jaki daje:)mam 30h z tym ze do cięższych prac mam fendta 312lsa a przy turze mam jd 3020 , chciałbym kupić coś co by może pochodziło z opryskiwaczem 600l zawieszanym, rozrzutnikiem 4t trochę z prasą kostka a przy tym spaliło mniej od jd. Myśle ze skłaniałbym sie w związku z tym w kierunku 3cylindrów. No i obowiązkowo z napędem... chciałbym wydać do 30-35tys. Wstępnie myślałem nad zetorem 5245 ale może lepszy byłby jakiś Deutz? Jakiś konkretny model tej mocy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlaQ24    147

Jakiś Landini/MF w tych pieniądzach się znajdzie, może jakiś JD, ale w tych ciagnikach moc na pewno będzie większa niż 50km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj