Skocz do zawartości
dario514

Fendt 514 awaria czy normalna rzecz?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr433    0

Wydaje mi się, że dźwięk wywołuje dmuchawa ciepłego nawewiu (pokrętło po lewej stronie, przy kierownicy). :)

kali828    15

popatrz za opaska na interkulerze jest popuszczona ja tak miałem w ciężarówce 2 dni tak jeździłem bo nie mogłem podnieść kabiny

adam519    5

Kolego sprawdź mocowanie między turbem a kolektorem może wąż pękł? opaska puściła albo się poluzowała. Słychać ewidentnie pogłos turba pod obciążeniem. Powinno to być właśnie to jak na mój gust.

kpiotr    16

u mnie w 512 opaska raz pękła od turbiny i wtedy był dzwiek jakby cos wyło.

jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GAANAA
      czy ktoś ma, bądż wie, gdzie kupić można używane przewody wtryskowe do silnika Typu MWM
    • Przez msnirk
      Witam wszystkich na tym forum pisze tu pierwszy raz wiec wybaczcie za błędy. Mam ciagnik fendt  farmer 209S 2007r mechaniczna skrzynia biegowt  mam go rok i od zakupu jest z nim  problem dymi przy zapalaniu na biało czasem bardziej szary dym. Dym  ukazuje się  przy zapalaniu  cieplego silnika. Gdy ciagnik stoi cała noc ,rano go zapale bez żadnych dymów. Podczas pracy i największych obciążeń silnik nie kopci. Filtr oleju i olej silnikowy był wymieniony.  Były  wymieniane końcówki wtryskowe gdyż laly i regulowane luzy zaworowe na dwóch prawie nie było luzow. Silnik o oznaczeniu silnika BF4L914. Dodam jeszcze że czasami tak jak by nie było czuć  mocy  w nim.  Podczas użytkowania  go przez okres roku zdarzyły  mi się z cztery sytuacje że  po zgaszeniu gdy pracował  kilkanaście godzin  nie moglem go zapalić rozrusznik kręcił ale tak jak by nie było  paliwa po odczekaniu z 15 minut da rade go już  zapalić  nie wiem czy to jest  powiązane z poprzednim problemem.
    • Przez mad
      Panowie, ma ktoś może do czynienia z Xylonem? Mają jakieś bolączki które im doskwierają na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie?
      W sumie za bardzo nie wiem o co pytać, pomysł z Xylonem narodził się przed chwilą a ciągnika pracowałby w lesie. Zauważyłem że są wersje z obrotową kabiną ale pewnie była jako opcja.
    • Przez lgruchala
      Poszukuje ciągnika około 200 km w cenie do 200 tysięcy. I zastanawiam się czy lepiej kupić starszego Fendta czy nowszego New Hollanda w tej samej cenie? Jaka jest wasza opinia?
    • Przez repek92
      Kupię sterownik ebox do Fendt 380 może ktoś z was posiada lub wie gdzie kupić numer oryginalny G205200220013

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.