News
MatysekxD

Przepisy prawne dot. opryskiwacza z przednią belką

Polecane posty

MatysekxD    20

Witam.

Chcę kupić opryskiwacz samojezdny z przednią belką opryskową (typu Matrot M44D) ale znajomy powiedział że w Polsce mają wejść przepisy o bezwzględnym zakazie stosowania takich maszyn na terenie RP (chodzi o to że oprysk leci na maszynę a później jej roznoszenie tam gdzie się zajedzie sprzętem). Dopuszczone mają być jedynie samojezdne z belką zamontowaną z tyłu.

Czy ktoś jeszcze spotkał się z taką informacją czy może znajomy coś pomylił?

Thesnopek84    4

Moim zadaniem jeśli byś miał roznosić oprysk na maszynach to czy belke masz z tyłu czy z przodu to i tak będziesz roznosił ten opryk.Bo jak masz belkę z tyłu to wiatr zawiunie i już masz wszystko na opryskiwaczu więć to jest to samo,a co do tego prawa to jeszcze nic osobiście nie słyszłem.Poczekaj może inni wypowiedzą się trochę lepiej na ten temam.Pozdrowienia dla cb ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez aezakmi666
      Witam , Mam pytanie odnośnie utylizacji opryskiwaczy  , gdzie w Lubelskim bliżej Zamościa mogę z utylizować opryskiwacz bądź sam zbiornik ? Mam stary opryskiwacz z pękniętym baniakiem pompa też do remontu i kupiłem drugi a tego chciał bym się pozbyć . ramka profile do odzysku najgorzej z zbiornikiem bo spalić go nie spale do lasu nie wywioze do śmieci raczej tez nie pójdzie a zawadza . 
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje dobre sprawdzonej dyszy rotacyjne do mycia opryskiwacza, przeszukując internet trafiłem na coś takiego 
      https://teejet.it/media/64f02539-cde9-45f4-b80a-8f0898600506-052_CAT50_POLISH_LR.pdf  koszt nie miały bo są potrzebne 2 u mnie i czy warto sie tym zainteresować czy może macie coś sprawdzonego w lepszej cenie do polecenia ?

• Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupię opryskiwacz pilmet 1000l ciągany jak na załączonym zdjeciu albo inny opryskiwacz podobnego nowszego typu (biardzki, krukowiak). Może ktoś posiada na sprzedaż coś w podobie? Pozdrawiam.

• Gość johny22
      Przez Gość johny22
      https://m.olx.pl/oferta/opryskiwacz-skotarek-500-l-15m-CID757-IDysveA.html#position=1&page=1
    • Przez DARIUSZA323
      Zakupie opryskiwacz ciągany za nieduże pieniądze. Nie mam specjalnych wymagań. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.