Zaloguj się, aby obserwować  
adams

Rozrzutniki WARFAMA

Polecane posty

adams    2

Witam mam do was takie pytanie co sądzicie o rozrzutnikach obornika firmy warfama? Jak wam się one spisują? Mój wuja chce kupić N263 ale słyszał o warfamie różne opinie dlatego pytam się w jego imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

mam rozrzutnik Warfamy N229/1 (13 ton) i jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym go na żaden inny ,leci mu drugi rok i nie było żadnej awarii a wyworze ponad 200 rozrzutników rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams    2

Dzięki za odpowiedź. A ma ktoś na AF N263 bo chciałbym też usłyszeć dokładną opinie na temat tego rozrzutnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Czym rożni sie rozrzutnik N-218/2 od N-218/2/S, Warfamy oczywiście?


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

S to chyba wały ślimakowe, co jest głupotą sprzedawać duży rozrzutnik ze zwykłymi łopatkami, tutaj brzeg bardziej się wykazał w tytanie 7 ślimaki są w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams    2

Podobno warfama ma wprowadzić N263 na jednej osi z duzymi kołami zobaczymy co z tego wyjdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

mam warfame ale starą 1988 4,5 t N-218 (niejestem pewien) rocznie to około z 40 razy wywiezie ale ładownośc przekroczona aż koła siadają przez to strach po dołach i krzywym .Chodzi z mtz 82 przeważnie bo zetor 7211 wymięka .Rzadnych zastrzeżeń nie mam no oprócz tego że się buja ale to z przeładowania .No u mnie podłoga już prześwityje i łańcuch z 3 razy skracany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam N-227 i odziwo między prawą a lewą stroną jest 1 cm różnicy w długości :hu: ... aż tak się kopnęli B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a może mam N-228 czy 227 ,bo mam taki sam jak kris14 tylko koła miał 14/0,65-16 był kupowany jako prototyp mieli tylko 10 sztuk ,póżniej robili na mniejszych kołach koleś z sąsiedniej wioski tak ma ,ale wtamtym roku wykombinował bliżniaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no własnie ten n 228 co to za model bo na stronie warfamy nie ma takiego a cena 22 tyś za 4,5 t to całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N-228

 

ładowność - 4500 kg

pojemność- 4 m sześcienne

min. moc ciągnika- 35kW ok 48 KM

zawieszenie-oś pojedyncza

bębny rozrzutnika- 2, poziome

 

Wyposażenie opcjonalne:

 

- zastawa adaptera sterowana hydraulicznie

-adapter pionowy czterobębnowy

- adapter poziomy dwubębnowy ślimakowy

- hamulec hydrauliczny na dwa koła

- nadstawki 400 mm

 

W razie jakichś innych pytań odnośnie modeli rozrzutników lub innych maszyn Warfamy zapraszam w odpowiednim o tego temacie lub na PW B)

 

Pozsiadam aktualny katalog produktów i służę pomocą

A w razie bym czegoś nie wiedział to się dopytam bo mam pare znajomości w Warfamie :)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj