Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adams

Rozrzutniki WARFAMA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adams    2

Witam mam do was takie pytanie co sądzicie o rozrzutnikach obornika firmy warfama? Jak wam się one spisują? Mój wuja chce kupić N263 ale słyszał o warfamie różne opinie dlatego pytam się w jego imieniu.

bayer    16

mam rozrzutnik Warfamy N229/1 (13 ton) i jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym go na żaden inny ,leci mu drugi rok i nie było żadnej awarii a wyworze ponad 200 rozrzutników rocznie

adams    2

Dzięki za odpowiedź. A ma ktoś na AF N263 bo chciałbym też usłyszeć dokładną opinie na temat tego rozrzutnika??

Wiadomość z agroFakt.pl

kaczorek    3

Czym rożni sie rozrzutnik N-218/2 od N-218/2/S, Warfamy oczywiście?

Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Ferdek07    63

S to chyba wały ślimakowe, co jest głupotą sprzedawać duży rozrzutnik ze zwykłymi łopatkami, tutaj brzeg bardziej się wykazał w tytanie 7 ślimaki są w standardzie

adams    2

Podobno warfama ma wprowadzić N263 na jednej osi z duzymi kołami zobaczymy co z tego wyjdzie ??

sebe1033    83

mam warfame ale starą 1988 4,5 t N-218 (niejestem pewien) rocznie to około z 40 razy wywiezie ale ładownośc przekroczona aż koła siadają przez to strach po dołach i krzywym .Chodzi z mtz 82 przeważnie bo zetor 7211 wymięka .Rzadnych zastrzeżeń nie mam no oprócz tego że się buja ale to z przeładowania .No u mnie podłoga już prześwityje i łańcuch z 3 razy skracany

kris14    261

Ja mam N-227 i odziwo między prawą a lewą stroną jest 1 cm różnicy w długości :hu: ... aż tak się kopnęli B)

sebe1033    83

a może mam N-228 czy 227 ,bo mam taki sam jak kris14 tylko koła miał 14/0,65-16 był kupowany jako prototyp mieli tylko 10 sztuk ,póżniej robili na mniejszych kołach koleś z sąsiedniej wioski tak ma ,ale wtamtym roku wykombinował bliżniaki !!!

Ferdek07    63

no własnie ten n 228 co to za model bo na stronie warfamy nie ma takiego a cena 22 tyś za 4,5 t to całkiem całkiem

N-228

ładowność - 4500 kg

pojemność- 4 m sześcienne

min. moc ciągnika- 35kW ok 48 KM

zawieszenie-oś pojedyncza

bębny rozrzutnika- 2, poziome

Wyposażenie opcjonalne:

- zastawa adaptera sterowana hydraulicznie

-adapter pionowy czterobębnowy

- adapter poziomy dwubębnowy ślimakowy

- hamulec hydrauliczny na dwa koła

- nadstawki 400 mm

W razie jakichś innych pytań odnośnie modeli rozrzutników lub innych maszyn Warfamy zapraszam w odpowiednim o tego temacie lub na PW B)

Pozsiadam aktualny katalog produktów i służę pomocą

A w razie bym czegoś nie wiedział to się dopytam bo mam pare znajomości w Warfamie :)

Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jedrus2020
      Witam mam prośbę do osoby posiadającej książkę napraw do rozrzutnika ruskiego.  Mam uszkodzone łożysko na jednym wałku adaptera.  Udało mi się go zbić. Chyba jest wahliwe dwurzędowe.  Rozebrałem druga obudowę ale nie są czytelne oznaczenia łożyska. Jeśli ktoś wie jakie tam jest  łożysko byłbym wdzięczny o pomoc.
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez KrychxU
      Witam forumowiczów, z powodu braku dużej ilości czasu nie zdążyłem przejrzeć całej zawartości forum odnośnie wzw. Rozrzutnika warfarmy. 
      Głównie chodzi mi o to by posiadacze określili ile mocy potrzeba by ten rozrzutnik nie stawiał oporu, mam zetora 7211 i myślę że w tych 6 tonach na suchym gruncie da radę, jaka jest wasza opinia na ten temat? 
      I jeszcze jedno, czy ten model Rozrzutnika z pionowymi wałkami jest godny uwagi? 
      Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze. 
      Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

• Przez Bocian6230
      Planuję zakupić nowy rozrzutnik o pojemności między 8 a 10 ton , ale 12 też wchodzi w grę, przypadł mi do gustu Fliegl ,model chyba asd80 , co o nim możecie powiedzieć ? Jakie są opinie? Ma ktoś taką maszynę? Polecacie na dyszlu sztywnym czy amortyzowanym? ,bo różnica w cenie to około 15 tysięcy , . A może polecacie jakieś inne maszyny typu Joskin, Pichon  ?
    • Przez Jarolek19
      remontujemy z tatem rozrzutnik obornika z firmy Czarna Białostocka
      mam do was pytanie ile mogą kosztować nowe listwy do taśmy która przesuwa zawarość do tyłu
      bo oreginalne listwy pogniły już od tej gnojówki i chcemy zakupić nowe a jak nie to czy dałoby sie dorobić z jakiegoś dobrego materjału takie listwy?????
      napiszcie co wiecie prosze was

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.