News
piotr_o

Ciągnik - traktor Renault 7512LS, rok prod. 1988 - hamulce

Polecane posty

piotr_o    0

Co jest powodem zgrzytu hamulców podczas hamowania?

Czy do zdemontowania pokrywy hamulca trzeba spuścić olej ze skrzyni biegów?

Proszę o informacje.

Edytowano przez piotr_o

izydor6280    652

przed zwolnicą masz obudowę tarczy i cylinderki, wystarczy zdjąć górny i dolny dekielek, śruba m8 i wymienić klocki, bo pewnie już nie ma okładziny

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

piotr_o    0

on niema zbiorniczka na hydrol tak jak c-330 na cięgna mechaniczne.W  ogłoszeniach 7512 ma tarcze takie jak c-385 lecz inny rozmiar. ten hałas to brak okładzin na tarczy

Wiadomość z agroFakt.pl

BIZULEK    7

To tak jak w moim, przed półoskami są takie puszki z pokrywami , gdzie znajdują się parami tarcze , rozpierane na zewnątrz ( podobna budowa do hamulców w bizonie super) tylko są mokre

piotr_o    0

Dziękuje za odpowiedź. :)

Są jeszcze jakieś inne tabele ?

Jest możliwość zdobycia jakiegoś katalogu ?

izydor6280    652

darmowy katalog na stronie claas, choć nie do każdego modelu

jak nie zapomnę to skrobnę Ci PW z adresem do pobrania katalogu

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

piotr_o    0

Naprawiłem zgrzyt. Tarcza dociskowa zardzewiała i tarcza z nakładką zabrudzona rdzą była.

Okładziny hamulcowe jednak jak nowe .

Prawa strona wszystkie części były czyste

Ciągnik hamuje po cichu

W mechanizmie hamowania jest wszystko suche jak w samochodach ciężarowych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafa5
      Witam, mam problem w MF 520. A mianowicie w tamte żniwa na koniec zaczął grzać mi się olej hydrauliczny(gotować). Zimą wymieniłem olej hydrauliczny i filtr oleju i nic to nie pomogło. Po ok. pół godzinie koszenia olej w zbiorniku zaczyna się gotować, hydraulika przestaje działać (nie podnosi heder) no i jest problem. Może ktoś coś podpowie w temacie, pozdrawiam
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez uszol444
      Witam.od dłuższego czasu mamy problemy z mf A mianowicie były wymieniane przez ostatnie 2 lata dwie turbiny😑 bo brał pod koniec duże ilości oleju.cisnienia oleju niby jest w porządku.pali elegancko cały czas na zimnym czy ciepłym zima/lato.aby co czasami jak się go odpali to rzadko Ale się zdarza że zadymi,gdy się go odpali,wtedy jest gaszony i odpalony ponownie i zero dymka.🙄 wczoraj woził kukurydzę na kiszone cały dzień w transporcie i zjadł przez jakieś 10h 3/4l oleju.jaka może być faktyczna przyczyna bo wymiana turbiny co roku mija się z celem bycia tego ciągnika 🤔?
    • Przez andrzejoo7
      Jak w temacie pod ciągnikiem jest dziurka oczywiście fabryczna leje się ciurkiem.miał ktoś taki przypadek
    • Przez nunu85
      Co sie posypało w silniku?
      traktor nawet 2000motogodzin nie ma a tu takie atrakcje.
      silnik 6 garów fpt, juz z adblue.
      MA on jakas chłodnice oleju, zeby była szansa,ze to ona puściła, czy uszczelka pod głowica do roboty?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.