Skocz do zawartości
rafalus8

pronar 82a wypadajace szyby

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
rafalus8    46

Witam macie jakieś patenty na wypadajace odklejajace się szyby drzwi. Wkleiłem na kleju do szyb z podkładem itd i wytrzymało raptem rok. Może jakiś inny klej albo technologia. Ma ktoś jakieś pomysły?

Tomek90    191

Od spodu się odkleja?? Jeśli tak mam patent ale musiałbym zrobić zdjęcie. Klejenie nic nie dawało, teraz trzyma cały czas. 

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalus8    46

no właśnie mi klej do szyb puścił. Odklejają się wszystkie nie tylko od spodu. Z jednej strony mam taką opaskę za ramkę ale to mi się średnio podoba

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Klej odchodzi od szyby czy od ramy?

wlamaj1    34

Wklejał ktoś przednią szybę w Pronarze? Jeśli tak to prosiłbym o wskazówki czym to zrobić i jak i czy w ogóle jest to do zrobienia we własnym zakresie i w tych temperaturach? Czy lepiej zrobić to w jakimś zakładzie?

Dzisiaj straciłem przednią szybę chyba w bardzo niespotykany sposób: myłem ciągnik, opłukałem szybę z lewej strony, przeszedłem na prawą i zanim skierowałem lancę na szybę rozległ się trzask. Pomyślałem, że to jakieś zwarcie się zrobiło ale spojrzałem na szybę a tam pajęczyna...

LukaszC5    21

Ja bym to zlecił fachowcom,zapłacisz koło stówy i będziesz miał porządnie zrobione.

Teraz są nawet firmy które dojeżdżają do klienta także nie będziesz musiał nawet tłuc się ciągnikiem do warsztatu o ile ktoś świadczy takie usługi w twojej okolicy.

wlamaj1    34

Raczej będę próbował samemu zrobić. Koło stówy to raczej kosztuje wklejenie samochodowej osobowej a tu jest szyba dużo większa i jeszcze dojazd. Chociaż prawie 100zł to będzie klej kosztował jeśli nie starczy jeden zestaw. Za bardzo nie szukałem ale nie słyszałem aby u mnie w okolicy ktoś świadczył taką usługę z dojazdem. Dojechać do warsztatu w mieście to jest jakieś 15-20km (do przeżycia, chociaż bez przedniej szyby o tej porze to nie wesoło by się jechało), najgorsze to że po wklejeniu ciągnik powinien co najmniej kilka godzin postać sobie w spokoju...

rafalus8    46

No więc tak ja w drzwiach wklejalem raz sam i po roku puscilo teraz dałem do fachowca i skasował 100, tylko jakoś mało estetycznie to zrobił zobaczymy jak długo wytrzyma

kamciow    84

ja obydwie szyby przymocowalem za pomocą ospowiednio wygietych plaskowników, i trzyma już 5 lat :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się